Lidová pranostika na únor: Leží-li kočka v únoru na slunci, jistě v březnu poleze za kamna. Tak uvidíme, nebo ne, máme totiž pejska :)

Antivibrační podložka ETA 9946 90000

1 hodnocení
Značka: ETA
499 Kč –10 %
product 4659858
499 Kč –10 % 449 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
8.2.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Informace o zboží


ETA994690000 - Antivibrační podložka pod pračku ETA 9946 90000, černá
 
Typ příslušenství: jiné Provedení výrobku: černá barva

Všichni určitě dobře víme, jak dokáže být pračky při ždímání prádla hlučná. Při odstřeďování se buben pračky otáčí opravdu rychle, což může způsobovat vibrování spotřebiče a nárazy nožičkami do podlahy. Pokud má pračka i tendence cestovat po koupelně a regulace nastavitelných nožiček nepomáhá, sáhněte po antivibrační podložce ETA. Tato podložka se postará o to, aby pračka zůstala kde má a tlumí nechtěné vibrace.

 

Snížením vibrací pomocí podložky zamezíte nejen pohybu pračky, ale snížíte tak i její hlučnost. Zapomeňte otravný hluk při praní a užijte si zasloužený klid a pohodu s rodinou či přáteli. Antivibrační podložka ETA navíc chrání i vaši podlahu, je tak nepostradatelnou ochranou především choulostivějších podlah či parket.

Snížení vibrací oceníte také u vestavěných spotřebičů, kde podložka chrání nejen podlahu, ale také okolní nábytek, jako jsou koupelnové skříňky či kuchyňská linka.

Univerzální použití

Antivibrační položka je ideální pod pračky a sušičky, v domácnosti ji však využijete i pod lednici či mrazák. Použití podložky je však velmi univerzální a kromě domácnosti ji určitě oceníte i v dílně, kde tlumí vibrace strojů a zařízení nebo v posilovně, kde chrání podlahu před nárazy činek a posilovacích strojů.

Vysoká odolnost a pružnost podložky vám zaručí spolehlivou ochranu vašich spotřebičů. Variabilní rozměr antivibrační podložky 60 x 60 cm zajišťuje, že padne pod každý model pračky, sušičky i lednice a v případě potřeby se dá snadno zkrátit. Podložka je vyrobena z recyklovaného materiálu.

 

ANTIVIBRAČNÍ PODLOŽKA ETA

  • Antivibrační podložka slouží pro snížení nežádoucích vibrací, otřesů a hluku
  • Ideální pro použití pod domácí spotřebiče jako jsou pračky, sušičky, lednice či mrazáky
  • Zabraňuje pohybu pračky po podlaze a zajistí, aby se nehnula z místa
  • Chrání podlahu před poškozením
  • Univerzální použití – vhodné i pod reproduktory, posilovací stroje, činky a běžící pásy
  • Podložka tlumí vibrace a nárazy i ze strojírenských strojů a zařízení
  • Vyrobeno z recyklovaného materiálu
  • Rozměr 600 x 600 x 8 mm
Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 2.200 Výška (cm): 60.00 Šířka (cm): 60.00 Hloubka (cm): 0.80 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 2.200 Výška (cm): 10.00 Šířka (cm): 10.00 Hloubka (cm): 60.00 EAN: 8590393305056 Záruční doba: 24 měsíců Antivibrační podložka pod pračky, tlumí vibrace, snižuje hluk a chrání podlahu před poškozením

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
×