Prodejna otevřena PO-PÁ 8-17 hod, e-shop NONSTOP :)

Bosch ProPower BGL6POW2

RYCHLÉ DORUČENÍ
2 hodnocení
Značka: BOSCH
ZDARMAZDARMA
product 4289429
6 990 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.10.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vše o produktu

 

Bosch BGL6POW2 ProPower


S úklidem vaší domácnosti vám pomůže podlahový vysavač Bosch BGL6POW2 ProPower. Pořídíte si nejenom spolehlivého pomocníka na úklid, ale také trendy designový spotřebič, který se hodí do všech typů domácností. Disponuje výkonným 850W motorem, na který vám společnost Bosch garantuje 10letou záruku. Vysavač je vybaven kvalitním omyvatelným HEPA filtrem, který je vhodný i pro alergiky. Jistě oceníte nízkou hlučnost vysavače dosahující maximálně 76 dB. Dále je vybaven prachovou nádobou o objemu 4 l.


Pohodlné vysávání


Vysavač také disponuje víceúčelovým kartáčem. Oceníte ho i při úklidu těžce dostupných a úzkých prostor. Dále můžete využít hubici na tvrdé podlahy s měkkými kartáči. Pohodlně a šetrně s ní vysajete všechny nečistoty z parket, plovoucích podlah nebo dlažeb. Hubice je vyrobena tak, aby podlahu nepoškrábala, měla hladký pohyb a zároveň vysokou účinnost při vysávání. Akční rádius 12 m vám zajistí pohodlný úklid i ve větších pokojích. Intenzitu vysávání si můžete sami regulovat přímo na rukojeti vysavače.


Klíčové vlastnosti:


  • Kvalitní a výkonný motor s 10letou zárukou
  • Stylový design hodící se do každé domácnosti
  • HEPA filtr pro kvalitní vzduch
  • Integrovaný kartáč pro úklid i těch nejhůře dostupných míst
  • Regulace intenzity přímo na rukojeti

 


Výkonná technologie pro dokonalý úklid.Stylový design


Vysavač na první pohled zaujme svým moderním designem. Matný povrch snižuje zanechávání otisků prstů na spotřebiči. Celkový vzhled podtrhuje i LED kontrolka tlačítka napájení. Její světlo v pohotovostním režimu bliká a po zapnutí neustále svítí.Integrovaný kartáč


Pomocí víceúčelového kartáče se dostanete na všechna hůře dostupná místa. Měkké štětiny zajišťují šetrné vysávání bez poškrábání. Lze jej flexibilně připojit k rukojeti nebo trubici vysavače.Čistý vzduch


HEPA filtr zaručí, že vyfukovaný vzduch z vysavače bude čistší, než je ten okolo vás. Filtruje 99,95 % jemných prachových částic, bakterií a znečišťujících látek, je tak ideální pro alergiky. Zároveň je i omyvatelný, nebudete s ním mít žádné dodatečné náklady na údržbu.


Výkonné vysávání


Motory vysavačů Bosch nabízejí silný a konstantní výkon s dlouhou životností. Proto vám na motor tohoto vysavače společnost Bosch nabízí záruku až 10 let.
Regulace výkonu


Ovládání výkonu umožňuje ovládat všechna nastavení přímo z rukojeti. Jedním stisknutím přepnete vysavač do režimu turbo, pohotovostního režimu, nebo na požadovanou úroveň výkonu.
Vysoký výkon i s plným sáčkem


Ani po naplnění prachového sáčku vysavač neztratí vysoký výkon. Systém PowerProtect zajišťuje, aby se prachový sáček G ALL ve vysavači efektivně roztáhl. Díky vícevrstvým hi-tech filtračním materiálům má vyšší kapacitu pro sběr prachu. Vysavač si udrží vysoký výkon po dlouhou dobu bez nutnosti časté výměny sáčků.


 


 
 


Doplňkové parametry

Kategorie: Vysavače
Záruka: 2 roky
×