Aktualita dne: Prezidentské volby probíhají a pokud tam nepůjdeme, tak si pak nestěžujme. Těch 10 let stačilo...

CPA HALO 15 SENIOR ČERVENÝ S NABÍJECÍM STOJÁNKEM

Novinka + dárek 2ks ÚSPORNÁ LED ŽÁROVKA E27
1 hodnocení
Značka: CPA
ZDARMAZDARMA
TELMY1015RE
1 350 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

CPA Halo 15, červená

 

Stylový mobilní telefon, se kterým si poradí i naprostý začátečník. CPA představuje model Halo 15, pohledný véčkový telefon, který není přesycený aplikacemi a složitými technologiemi, ale hravě splní to základní, co se od něj čeká – roli opravdu mobilního telefonu.

 

Stylový a jednoduchý

 

Již na první pohled vás zaujme stylové zpracování telefonu, díky kterému mobil poslouží i jako pěkný módní doplněk. Na vnější straně se nachází malý displej, který vás bude ihned informovat o aktuálním čase, o příchozích zprávách, nebo zmeškaných hovorech. Po otevření telefonu vás objevíte velmi prostorný 2,4palcový barevný displej s rozlišením 240 × 320 px. Tlačítka telefonu jsou dostatečně velká a transparentní, tudíž jsou vhodná i pro starší generace uživatelů. Ty potěší také jednoduché uživatelské prostředí telefonu, díky kterému se s ním naučí během krátké chvíle naprosto každý.

 

Nejen volání

 

Tento telefon také disponuje jednoduchým 0,3Mpx fotoaparátem, kterým budete moci zvěčnit vaše životní okamžiky. Prostor na fotografie vám poskytne paměťová micro SD karta, na kterou můžete uložit i vaší oblíbenou hudbu. Samozřejmostí u tohoto typu telefonu je funkce SOS, která vás ihned spojí s navolenými čísly.

 

 


 

 

 

 

 

 

Podpora naslouchátka

 

Mobilní telefon CPA Halo 15 jako jeden z mála seniorských telefonů podporuje naslouchátka. Telefon je kompatibilní s většinou naslouchátek na trhu, dosahuje nejvyššího standardu HAC: M4/T4 podle zkušební metody a normy ANSI C63.19.

 

Díky této podpoře můžete využít vaše naslouchátko s telefonem Halo 15, čím docílíte nejlepšího výsledku přenosu zvuku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mobilní telefony
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…
×