Prodejna otevřena PO-PÁ 8-17 hod, e-shop NONSTOP :)

Haier H2F-255WSAA

Novinka + dárek 2ks ÚSPORNÁ LED ŽÁROVKA E27 Prodloužená záruka
1 hodnocení
Značka: Haier
ZDARMAZDARMA 21 290 Kč –16 %
28 37001136 14 01 f h2f 255wsaa M
21 290 Kč –16 % 17 990 Kč
Momentálně nedostupné

záruka 12 let na kompesor

záruka 5 let na celý výrobek

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

volně stojící mraznička • objem 262 litrů • energetická třída E • hlučnost 40 dB • výška 186 cm • hmotnost 77 kg • spotřeba energie 242 kWh/rok • systém Total No Frost • funkce Super Freeze

MrazničkaHaier H2F255WSAA, bílá


Kapacita běžného malého mrazáku vám nestačí? Pořiďte si volně stojící mrazničku, která vám nabídne extra velkou kapacitu 262 litrů. Takový objem je výbornou volbou pro velké rodiny a domácnosti, které mají přebytky ovoce a zeleniny ze zahrádky. Bez problémů uskladníte i maso ze zabíjačky, ryby, mražené zmrzliny nebo polotovary. Tato mraznička patří do energetické třídy E a zaujme i nízkou hlučností 40 dB. Její provoz vás tak nebude nijak rušit. Uvnitř mrazáku je k dispozici 5 průhledných mrazicích zásuvek z odolného plastu, ve dveřích mrazničky pak 1 box na pizzu a součástí je rovněž manuální výrobník ledu s přihrádkou. Celý vnitřní prostor osvětlují LED diody. Spotřebič se jednoduše ovládá elektronicky, displej je umístěn na dveřích mrazničky. Velkou výhodou této mrazničky je možnost otevírání dvířek na levou i na pravou stranu dle vašeho přání a zejména uzpůsobení a umístění v domácnosti.


Již žádné odmrazování


Mraznička disponuje beznámrazovým systémem Total No Frost. S jeho pomocí nezamrzají nejen stěny, ale především nedochází k tvorbě krystalů ledu v potravinách. Již nikdy tak nebudete muset trávit čas zdlouhavým manuálním odmrazováním. Pokud zapomenete mrazák zavřít nebo jej necháte nedopatřením pootevřený, upozorní vás na tuto skutečnost akustický varovný signál.


Uchování kvality potravin


Pokud potřebujete najednou zamrazit větší množství potravin, využijte funkci rychlého mrazení Super Freeze. Teplota uvnitř mrazničky se nárazově zvýší, aby bylo zmražení nově vložených potravin rychlejší a ty si tak uchovaly veškeré své vitamíny a nutriční hodnoty. Můžete takto zamrazit až 20 kg potravin během 24 hodin. Ani při výpadku proudu se nemusíte o zmražené potraviny strachovat. Bezpečná doba pro jejich skladování bez dodávky elektrické energie je 16 hodin.

Klíčové vlastnosti:


  • Objem 262 l potěší i početnější rodiny
  • Technologie Total No Frost zajistí minimální námrazu uvnitř spotřebiče
  • Funkce Rychlého mrazení pro zachování kvality potravin
  • Digitální dotykový displej pro komfortní používání
  • Energetická třída E


Díky technologii Total No Frost již nebudete nikdy muset řešit námrazu uvnitř mrazničky.


Technologie Total No Frost


Inovativní technologie Total No Frost zabraňuje tvorbě námrazy na stěnách mrazáku, zajišťuje optimální proudění vzduchu pro zdravé a bezpečné skladování vašich potravin a efektivně snižuje energetickou spotřebu.

 


Funkce Rychlého mrazení


Funkce Rychlé mrazení zrychluje zmražení čerstvých potravin a zajišťuje i zachování jejich nejlepší kvality. Před vložením většího množství potravin do mrazničky stačí tuto funkci jednoduše pomocí tlačítka aktivovat.


Oboustranné otevírání dveří


Mrazák disponuje dveřmi s možností otevírání na obě strany. Záleží pouze na vás, zda je chcete otevírat zprava nebo zleva. Mrazák tak můžete umístit kamkoliv chcete.


Upozornění na změnu teploty


Jakmile se vnitřní teplota mrazničky výrazně zvýší, mrazák vás upozorní vydáním zvukového signálu. Alarm se při otevřených dveřích spustí, pokud je mraznička otevřena déle než 1 minutu.


LED osvětlení


Vnitřní LED osvětlení v mrazáku nabízí snadnější přehled a přístup k veškerému obsahu. Kromě toho LED diody spotřebovávají oproti běžnému osvětlení značně méně energie.

Digitální dotykový displej


Stylový digitální dotykový displej na vnější straně dveří umožňuje snadné a intuitivní ovládání mrazničky. Nyní lehce nastavíte teplotu od -14 až do -26 °C a zapnete speciální funkce bez nutnosti otevírání dveří.Starostlivá péče


Špičková konstrukce mrazáku s invertorovým kompresorem zajišťuje tichý chod s úrovní hlučnosti pouhých 40 dB a zachování stejného výkonu i energetické třídy. Na vysoce kvalitní kompresor získáte 12 let záruku. K jejímu získání je nutné se registrovat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mrazáky
Záruka: 5 LET
×