Prodejna otevřena PO-PÁ 8-17 hod, e-shop NONSTOP :)

Liebherr CUel231-22

1 hodnocení
Značka: Liebherr
ZDARMAZDARMA
CUel 2331 (1)
15 490 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.4.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Liebherr CUel231


Hledáte lednici, která vám nabídne dostatečný prostor pro uchování všech potravin a zároveň bude vybavena technologiemi, které zaručí jejich dlouhodobou čerstvost? Pak vás jistě zaujme kombinovaná lednice s mrazákem dole Liebherr CUel231, která se díky jednoduchému designu hodí do všech typů domácností.


Ideální lednice pro všechny typy domácností


Tento 137,2 cm vysoký spotřebič nabízí celkový objem 211 l, ocení ho tak menší i středně velké domácnosti. Kapacita chladicího prostoru činí 157 l a mrazicí část má 54 l. Lednice se řadí do energetické třídy F, její provoz je ekonomický a zároveň šetrný k životnímu prostředí. O kvalitu uložených potravin v mrazáku se stará technologie SmartFrost, která omezuje tvorbu námrazy a tím vám ulehčuje její údržbu. Mražené produkty lehce uskladníte díky úložným boxům FrostSafe. Prostor v mrazničce si i jednoduše přizpůsobíte díky systému VarioSpace. V chladničce naleznete průhledné VitamínBoxy, které nabízejí dostatečný prostor a ideální podmínky pro uchovávání ovoce a zeleniny. LED osvětlení zaručí perfektní kontrolu nad celým obsahem lednice. Jistě také oceníte možnost otočení dveří, díky které si můžete lednici přizpůsobit vašim domácím podmínkám.
 


Klíčové vlastnosti:


  • Energetická třída F
  • Vnitřní objem 211 l je ideální pro menší a středně velké domácnosti
  • Technologie SmartFrost pro omezení námrazy na stěnách a potravinách
  • Možnost otočení otevírání dveří pro komfortní používání
  • Průhledné VitamínBoxy pro uchovávání ovoce a zeleniny

 


S technologií SmartFrost se radikálně sníží tvorba námrazy ve vnitřním prostoru mrazničky i na samotných mražených potravinách.

 
Prodloužená záruka


Značka Liebherr poskytuje na kompresor u svých spotřebičů prodlouženou záruku 10 let a prodlouženou běžnou záruku na spotřebič 5 let. Pro tuto službu je nutné se zaregistrovat na stránkách výrobce do 365 dní od zakoupení spotřebiče.


 


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladničky
Záruka: 5 LET
×