Aktualita dne: gratulujeme k vitězství Petrovi Pavlovi. Jsme opět hrdi na svého prezidenta.

Liebherr CN 4015

Prodloužená záruka
1 hodnocení
Značka: Liebherr
ZDARMAZDARMA 28 990 Kč –31 %
product 4291863
28 990 Kč –31 % 19 990 Kč
Momentálně nedostupné

No Frost

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vše o produktu

chladnička s mrazákem • výška 201 cm • objem chladničky 271 l / mrazničky 95 l • energetická třída E • systém Duocooling – dva regulovatelné okruhy pro nezávislé nastavení teploty • systém NoFrost – potraviny i mrazicí prostor vždy bez námrazy • systém SuperFrost – pro rychlejší zmrazení právě vložených potravin • systém SuperCool – efektivnější odvod tepla z chladicí části pro rychlejší zchlazení potravin • systém VarioSpace – variabilní prostor pro uložení velkých potravin • možnost změny otevírání směru dveří • hlučnost 38 dB • V × Š × H: 201 × 60 × 62,5 cm

Liebherr CN 4015 NoFrost, bílá


Chladnička Liebherr CN 4015 vám poskytne komfort, o kterém se vám ani nezdálo. Kromě toho, že udrží potraviny déle chutné a čerstvé, totiž už nevyžaduje ruční odmrazování. Investici vám navíc splatí maximální spolehlivostí a především dlouhodobou úsporou.


Ušetřete dlouhodobě


U chladničky, která pracuje bez přestání po celou dobu své životnosti, se nevyplatí šetřit při pořízení. Proč? Investici vám totiž rychle vrátí spolehlivostí, bezúdržbovým chodem a hlavně dlouhodobou úsporou. Chladnička se totiž řadí po bok energeticky vysoce úsporných spotřebičů třídy E a její celoroční typická spotřeba činí pouhých 245,28 kWh, což je vzhledem k nadstandardnímu objemu velmi dobré číslo. Její osvětlení je navíc řešeno moderními LED diodami, které energetickou efektivitu ještě více zdůrazňují.


Pro koho je určená?


Celkový užitný objem, jenž u tohoto modelu činí 366 litrů (271 + 95 litrů), ukazuje, že se perfektně hodí pro uskladnění potravin tří až čtyř osob, přičemž jim nabídne komfortní prostor. Zatímco mrazicí část spotřebiče je standardně umístěna do dolní části a rozdělena pomocí tří boxů, rozložení chladicí části je řešeno:


  • pěti odkládacími plochami z bezpečnostního skla
  • držáku na lahve
  • čtyřmi přihrádkami ve dveřích
  • na dvě části rozděleným boxem pro skladování ovoce a zeleniny 


Klíčové vlastnosti:


  • Duocooling – dva nezávislé chladící okruhy bez přenášení pachů a suchého vzduchu z mrazničky
  • NoFrost – umožňující rychlejší a kvalitnější zamrazení díky větráčku. Velice snadná údržba.
  • Odklopná madla – zajištují velice snadné a pohodlné otvírání. Zároveň šetří i těsnění dveří
  • Dotytkový displej s přesným ukazatelem vnitřní teploty
  • SmartDevice – pro snadné připojení k Wi-Fi a vzdálenému ovládání (nutno dokoupit SD modul)

 


Chladnička Liebherr CN 4015 se řadí do úspornější energetické třídy E.

 

Duocooling


Nezávislé nastavení teploty v chladničce a mrazničce umožňuje právě technologie DuoCooling s dvěma zcela nezávislými regulovatelnými okruhy. Výhodou tohoto řešení je kromě jiného i to, že mezi oběma částmi nedochází k cirkulaci vzduchu: v překladu to znamená, že se nemísí pachy a nedochází k nadměrnému teplotnímu vlnění v úložných prostorech a vysoušení potravin v chladicí části. V neposlední řadě má tato technologie pozitivní vliv i na spotřebu energie.

 


Ventilátor


PowerCooling je výkonný systém cirkulace vzduchu, jenž má na starost rychlé zchlazení právě vložených potravin, aniž by docházelo k negativnímu teplotnímu šoku. Stejně tak má na starost udržování rovnoměrné teploty v celém prostoru chladničky. Má přitom integrovaný aktivní uhlíkový filtr FreshAir, který proudící vzduch zbavuje pachů. Na nutnost jeho výměny přitom budete upozorněni světelným indikátorem.

 


NoFrost


Aby si potraviny dlouhodobě udržely nutriční hodnoty, je využit No Frost systém v profesionální kvalitě pro rychlé zmrazení až na -32 °C. No Frost systém ze skladovaných potravin efektivně odvádí teplo prouděním ledového vzduchu, přičemž vlhkost je distribuována mimo úložný prostor mrazničky. Výsledkem je to, že potraviny i samotný mrazicí prostor je vždy bez námrazy, vy tak už nikdy nebudete muset ztrácet čas se zdlouhavým ručním odmrazováním.

 


Odklopná madla


Manipulaci usnadňuje ergonomické madlo se systémem pro snadnější otevírání dveří, který navíc šetří těsnění.

 


SuperFrost


SuperFrost je funkce pro rychlejší odvod tepla z prostoru mrazničky, díky čemuž je dosaženo rychlejšího zmrazení právě vložených potravin pro efektivnější uchování nutričních hodnot. Navrácení se z využité teploty -32 °C pro rychlé zmrazení k původní teplotě dochází automaticky na základě množství vložených potravin či času, aby byl spotřebič co nejekonomičtější.


SuperCool


SuperCool se stará o efektivnější odvod tepla z chladicí části pro rychlejší zchlazení potravin. Navrácení se z využité teploty +2 °C pro rychlé zchlazení k původní teplotě dochází automaticky na základě množství vložených potravin či času, aby byl spotřebič co nejekonomičtější.

 


Ovládací panel s dotykovými tlačítky


Elektronický ovládací systém nabízí také digitální ukazatel teploty a přináší veškeré důležité informace o zvoleném nastavení. K dispozici je i dveřní signalizace a teplotní alarm: upozorní vás vizuálně a také zvukově, pokud například zapomenete zavřít dveře. A aby nastavení nechtěně nezměnily děti, nabízí se dětská pojistka.

 


LED osvětlení


LED osvětlení přináší spoustu benefitů: je bezúdržbové, kompaktní a energeticky efektivní pro dlouhodobou úsporu. Navíc nabízí skutečně dlouhou životnost a perfektně svítí. Také se vyznačuje nízkým tepelným vyzařováním, takže na rozdíl od konvenčního osvětlení nijak negativně neovlivňuje kvalitu uskladnění potravin.

 


Smart Device


Označení „SmartDevice“ znamená, že produkt lze propojit se SmartDevice Boxem do sítě. Pak můžete spotřebič například vzdáleně ovládat z PC či mobilu. SmartDevice Box se nabízí jako volitelné příslušenství, některé modely s písmenem „i“ v názvu (například KBi 4350) jej však již mají integrovaný.


Vyměnitelné těsnění


Výhodu představuje i vyměnitelné dveřní těsnění pro 100% hygienu, a tím pádem lepší uskladnění potravin. Těsnění má stejnou barvu jako spotřebič nebo jeho kryt. Výrobce přitom kladl důraz na to, aby se snadno vkládalo, čistilo i vyměňovalo.

 


VarioSpace


Všechny mrazničky s technologiemi No Frost/SmartFrost nabízí variabilní prostor VarioSpace. Ten umožňuje jednoduše boxy a skleněné úložné police mezi nimi vyjmout a vytvořit větší prostor. To se hodí zejména při uložení velkých potravin, jako mohou být například několikapatrové dorty, krůta atp.


Doplňkové parametry

Kategorie: Chladničky
Záruka: 5 LET
×