Aktualita dne: gratulujeme k vitězství Petrovi Pavlovi. Jsme opět hrdi na svého prezidenta.

Liebherr CN 4313 NoFrost

Prodloužená záruka
2 hodnocení
Značka: Liebherr
ZDARMAZDARMA 19 990 Kč –30 %
product 4007492
19 990 Kč –30 % 13 990 Kč
Objednáno
Můžeme doručit do:
23.2.2023

ZÁRUKA 5 LET PO REGISTRACI+10 LET NA KOMPRESOR

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vše o produktu

beznámrazová chladnička s mrazákem • výška 186,1 cm • objem chladničky 209 l / mrazničky 101 l • energetická třída E • 10 let záruka na kompresor, 5 let záruka na spotřebič • systém Duocooling – dva regulovatelné okruhy pro nezávislé nastavení teploty • systém NoFrost – potraviny i mrazicí prostor vždy bez námrazy • systém PowerCooling – pro rychlé zchlazení právě vložených potravin • systém VarioSpace – variabilní prostor pro uložení velkých potravin • možnost změny směru otevírání dveří • hlučnost 40 dB • V × Š × H: 186,1 × 60 × 64,7 cm


Liebherr CN 4313 NoFrost, bílá


Liebherr CN 4313 v elegantním bílém provedení je kombinovaná chladnička s výbornou výbavou a vynikající spolehlivostí, jež je pro německou značku Liebherr typická. Tahounem jsou v jejím případě špičkové technologie, jako je beznámrazový systém NoFrost nebo DuoCooling pro nezávislou regulaci teplot v chladicí a mrazicí části. To vše se také pozitivně podepisuje na úspoře – tento model se totiž může pyšnit mimořádnou energetickou efektivitou, kterou značí třída E.


Pro koho je určena?


Čistý objem spotřebiče činí 310 litrů (209 + 101 litrů), což znamená, že se hodí pro skladování potravin ideálně tří až čtyř osob. Zatímco mraznička je rozdělena standardně do tří boxů, interiér chladničky dělí:


  • čtyři odkládací plochy
  • box pro skladování ovoce a zeleniny
  • tři přihrádky ve dveřích 


Klíčové vlastnosti:


  • Duocooling – dva nezávislé chladící okruhy bez přenášení pachů a suchého vzduchu z mrazničky
  • NoFrost – umožňující rychlejší a kvalitnější zamrazení díky větráčku. Velice snadná údržba
  • Odklopná madla – zajištují velice snadné a pohodlné otvírání. Zároveň šetří i těsnění dveří
  • Displej s přesným ukazatelem vnitřní teploty
  • SmartDevice – pro snadné připojení k Wi-Fi a vzdálenému ovládání ( nutno dokoupit SD modul)

 


NoFrost technologie pro bezúdržbový chod, geniální funkce a stejně skvělá úspora. Potraviny uchovám jako v bavlnce.
Prodloužená záruka


Značka Liebherr poskytuje na kompresor u svých spotřebičů prodlouženou záruku 10 let a prodlouženou běžnou záruku na spotřebič 5 let. Pro tuto službu je nutné se zaregistrovat na stránkách výrobce do 365 dní od zakoupení spotřebiče.


 


 


 

DuoCooling


Nezávislé nastavení teploty v chladničce a mrazničce umožňuje právě technologie DuoCooling s dvěma zcela nezávislými regulovatelnými okruhy. Výhodou tohoto řešení je kromě jiného i to, že mezi oběma částmi nedochází k cirkulaci vzduchu: v překladu to znamená, že se nemísí pachy a nedochází k nadměrnému teplotnímu vlnění v úložných prostorech a vysoušení potravin v chladicí části. V neposlední řadě má tato technologie pozitivní vliv i na spotřebu energie.

 


Ventilátor


PowerCooling je výkonný systém cirkulace vzduchu, jenž má na starost rychlé zchlazení právě vložených potravin, aniž by docházelo k negativnímu teplotnímu šoku. Stejně tak má na starost udržování rovnoměrné teploty v celém prostoru chladničky. Má přitom integrovaný aktivní uhlíkový filtr FreshAir, který proudící vzduch zbavuje pachů. Na nutnost jeho výměny přitom budete upozorněni světelným indikátorem.

 


NoFrost


Aby si potraviny dlouhodobě udržely nutriční hodnoty, je využit NoFrost systém v profesionální kvalitě pro rychlé zmrazení až na -32 °C. NoFrost systém ze skladovaných potravin efektivně odvádí teplo prouděním ledového vzduchu, přičemž vlhkost je distribuována mimo úložný prostor mrazničky. Výsledkem je to, že potraviny i samotný mrazicí prostor je vždy bez námrazy, vy tak už nikdy nebudete muset ztrácet čas se zdlouhavým ručním odmrazováním.

 


Ovládací panel s dotykovými tlačítky


Elektronický ovládací systém nabízí také digitální ukazatel teploty a přináší veškeré důležité informace o zvoleném nastavení. K dispozici je i dveřní signalizace a teplotní alarm: upozorní vás vizuálně a také zvukově, pokud například zapomenete zavřít dveře. A aby nastavení nechtěně nezměnily děti, nabízí se dětská pojistka.

 


LED osvětlení


LED osvětlení přináší spoustu benefitů: je bezúdržbové, kompaktní a energeticky efektivní pro dlouhodobou úsporu. Navíc nabízí skutečně dlouhou životnost a perfektně svítí. Také se vyznačuje nízkým tepelným vyzařováním, takže na rozdíl od konvenčního osvětlení nijak negativně neovlivňuje kvalitu uskladnění potravin.

 


Vyměnitelné těsnění


Výhodu představuje i vyměnitelné dveřní těsnění pro 100% hygienu, a tím pádem lepší uskladnění potravin. Těsnění má stejnou barvu jako spotřebič nebo jeho kryt. Výrobce přitom kladl důraz na to, aby se snadno vkládalo, čistilo i vyměňovalo.

 


VarioSpace


Všechny mrazničky s technologiemi NoFrost/SmartFrost nabízí variabilní prostor VarioSpace. Ten umožňuje jednoduše boxy a skleněné úložné police mezi nimi vyjmout a vytvořit větší prostor. To se hodí zejména při uložení velkých potravin, jako mohou být například několikapatrové dorty, krůta atp.


Doplňkové parametry

Kategorie: Lednice
Záruka: 5 LET
×