Prodejna otevřena PO-PÁ 8-17 hod, e-shop NONSTOP :)

LIEBHERR T 1400

Prodloužená záruka
1 hodnocení
Značka: Liebherr
ZDARMAZDARMA
348cb1f4ad40c895f8a1240af25724db mm2000x2000
6 990 Kč
Objednáno
Můžeme doručit do:
20.4.2023
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Liebherr T 1400, bílá


Pokud žijete v menší domácnosti sami nebo se svou drahou polovičkou, jistě nemáte mnoho místa na rozhazování. Každý předmět má své pevné místo a není možnost jakkoliv renovovat. Přesto se někdy stane, že některý ze spotřebičů doslouží a je třeba jej nahradit novým a kvalitním kouskem. Pokud se vám podobná událost přihodila s ledničkou, nezoufejte. Osvědčená společnost Liebherr vám nabízí malý spotřebič s šířkou pouhých 50 cm, jež vám spolehlivě pojme vaše oblíbené potraviny a udrží je dlouhodobě čerstvé a chutné ve svém interiéru s užitným objemem 136 litrů.


Přehledné uspořádání


Interiér je členěn kvalitními a pevnými poličkami umístěnými jak v prostoru, tak i ve dveřní části, kam pohodlně umístíte nejen sklenice a plechovky, ale i vysoké lahve s pitím. Ve spodní části chladničky je umístěn velký průhledný box na ovoce a zeleninu. Ten můžete v případě nutnosti snadno vyjmout a vyčistit. Všechny pro tělo důležité potraviny zde zůstanou dlouhodobě čerstvé a chutné, plné všech vitamínů, minerálů a dalších pro tělo prospěšných látek.


Chladnička Liebherr je vytvořena ve výšce stolu. Ačkoliv jde o volně stojící spotřebič, můžete si jej umístit pod pracovní kuchyňskou desku a ušetřit tím další místo v místnosti. Chladničce lze odejmout horní desku a integrovat přístroj pod nábytkovou linku.


Efektivní a tichý provoz


Tím však výčet praktických vlastností nekončí. Nízká hlučnost 36 dB vám zajistí klidný provoz bez toho, aniž byste chladničkou rušili sousedy v bytě pod vámi nebo ostatní členy domácnosti. Přístroj se řadí do úsporné energetické třídy F, s níž máte jistotu, že provoz je efektivní a neutratíte za něj více z rozpočtu, než je skutečně nutné.


Vhodná do malých domácností, kanceláří nebo hotelových pokojů.
Prodloužená záruka


Značka Liebherr poskytuje na kompresor u svých spotřebičů prodlouženou záruku 10 let a prodlouženou běžnou záruku na spotřebič 5 let. Pro tuto službu je nutné se zaregistrovat na stránkách výrobce do 365 dní od zakoupení spotřebiče.


 


 


 
 


Vyměnitelné těsnění


Výhodu představuje i vyměnitelné dveřní těsnění pro 100% hygienu, a tím pádem lepší uskladnění potravin. Těsnění má stejnou barvu jako spotřebič nebo jeho kryt. Výrobce přitom kladl důraz na to, aby se snadno vkládalo, čistilo i vyměňovalo.


Doplňkové parametry

Kategorie: Chladničky
Záruka: 5 LET
Položka byla vyprodána…
×