Prodejna otevřena PO-PÁ 8-17 hod, e-shop NONSTOP :)

Mio MiVue Drive 50LM, navigace s kamerou, 5.0", mapy EU (44) Lifetime

+ dárek 2ks ÚSPORNÁ LED ŽÁROVKA E27 RYCHLÉ DORUČENÍ
1 hodnocení
Značka: Mio
ZDARMAZDARMA 5 990 Kč –17 %
stažený soubor (7)
5 990 Kč –17 % 4 990 Kč
Objednáno
Můžeme doručit do:
17.4.2023
Položka byla vyprodána…

Doživotní aktualizace map a rychlostních radarů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

MIO MiVue Drive 50LM

S navigací MIO MiVue Drive 50LM hravě zvládnete naplánovat trasu! Navigace obsahuje doživotní aktualizaci map a rychlostních radarů, vždy tedy budete moci využít nejnovějších úseků dálnic nebo nových obchvatů velkých měst. Navigace vás lehce provede tunely a složitými křižovatkami a na konci vaší trasy vám vyhledá parkovací místo! Vaše cestování nebylo nikdy jednodušší.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Parkovací asistent

Navigace MIO MiVue Drive 50LMbyla navržena tak, aby umožňovala ještě snažší nalezení parkovacích míst. Nová funkce „Parkovací asistent“ automaticky zobrazuje seznam parkovišť, když se přiblížíte do vzdálenosti 1 km od cíle. Nemusíte tak hledat místo pro parkování.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Další vychytané funkce

Nejrychlejší, nejlevnější a nejsnadnější či nejkratší cesta. To vše vám nabízí MIO MiVue Drive 50LM. Navigace je dále vybavena chytrým systémem LearnMePro, který se během cesty naučí váš styl řízení a trasu vždy perfektně vypočítá, aby vám seděla co nejlépe. Během cesty se vždy včas dozvíte o tunelech a komplikovaných křižovatkách. Další užitečnou funkcí je Lane Guidanc. Ta vždy zaručuje, že jste ve správném jízdním pruhu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Bezpečnost je pro nás vším

Navigace je vybavena chytrým systémem ADAS. Tento systém vás zahrne dvojící bezpečnostních funkcí. Varování při opuštění jízdního pruhu a varování před čelním střetem. Tyto funkce přidávají zařízení velkou hodnotu z hlediska bezpečnosti. Díky nim se zmenší pravděpodobnost přímého střetu s jiným vozidlem. Navigace je skvělým společníkem na cesty, stále vás udržuje ve střehu!

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Integrovaná Full HD kamera

Pokud i přes veškeré bezpečnostní prvky doje k nemilé situaci, máte svědka. Integrovaná Full HD kamera zaznamená vše! Autokamera a navigace fungují zcela simultánně a zachytí každý okamžik bez zastavení směrové navigace. Jednoduše zvolíte v hlavním menu nebo na obrazovce s mapou možnost „kamera“, a zařízení přepne na integrovanou autokameru. MiVue Drive 50 je vybaveno vysoce kvalitním skleněným objektivem se širokým zorným polem 130 stupňů a clonou F2.0.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Navigace jako ideální společník na cesty, který zajišťuje bezpečnost. 5.0“ širokoúhlý LCD displej odolný proti odleskům. Součástí integrovaná Full HD kamera. Mapy celé Evropy (44 zemí) TeleAtlas. Navigování na čísla popisná i orientační. Doživotní aktualizace map. Databáze rychlostních radarů. Zjednodušené menu pro snazší ovládání – QuickStart. Optimální jízda dle hodiny a dne v týdnu – IQ Routes. Naučení stylu jízdy řidiče pro přesnější odhad dojezdu - LearnMe Pro. 3D náhledy na odbočení a řazení do jízdních pruhů. Průvodce tunely. Parkovací asistent. Snadné nalezení zaparkovaného auta – Find My Car

Doplňkové parametry

Kategorie: GPS navigace
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…
×