Prodejna otevřena , dodržujeme aktuální opatření. Všichni v prodejně jsme očkováni . Těšíme se na Vaší návštěvu.

Přístupový bod (AP) TP-Link EAP225 (EAP225) bílý

BLACK FRIDAY
Neohodnoceno
Značka: tp-link
ZDARMAZDARMA 2 690 Kč –26 %
product 4085427
2 690 Kč –26 % 1 999 Kč
Skladem

Detailní informace

Podzimní akce "překvapení" ke každé objednávce jako poděkování přidáme ....... nechte se překvapit, co s výrobkem dorazí :) drobnost, která potěší :)

Detailní popis produktu

Vše o produktu

bezdrátový dvoupásmový gigabitový Access Point • umístění na strop • simultánní připojení 450 Mbit/s (2,4 GHz) a 867 Mbit/s (5 GHz) • EAP Controller Sofware • pohodlná autorizace hostů • Band Steering prpo rychlejší připojení • MU-MIMO pro snadný přenos dat s více zařízeními • Beamforming k přesměrování signálu • možnost nastavení automatického restartu a zapnutí/vypnutí Wi-Fi v předem určeném čase

TP-Link EAP225


Existuje spousta míst, která vyžadují rychlé a stabilní bezdrátové připojení k síti na velkém prostoru. Do velkých podniků, firem, restaurací, kaváren, ale také do škol, hotelů nebo značkových obchodů se skvěle hodí bezdrátový gigabitový Access Point TP-Link EAP225. Tento přístupový bod podporuje novou technologii 802.11ac Wave 2 MU-MIMO a nabízí celkovou přenosovou rychlost až 1 350 Mb/s. Má široké pokrytí s dlouhým dosahem, které zprostředkuje dvojice bezdrátových pásem 2,4 GHz (max. rychlost 450 Mb/s) a 5 GHz (max. rychlost 867 Mb/s).


Seamless Roaming


K přihlášení do sítě si můžete nastavit autorizaci. Na výběr máte nyní nově ověření přes Facebook nebo pomocí SMS zprávy, takže si snadno zajistíte, že síť budou používat jen oprávnění hosté. Přístupový bod zvládne najednou posílat data více zařízením, takže připojení je ještě rychlejší a efektivněji využívané. Spolu s ostatními Access Pointy můžete i tento produkt centrálně spravovat pomocí softwaru EAP Controller. Jelikož je přístupový bod napájen PoE switchem či PoE adaptérem, není potřeba pro jeho zapojení instalovat do prostoru další kabely; stačí využít Ethernet, který již máte.


Super rychlé připojení


Prostřednictvím access pointu TP-Link EAP225 zajistíte všem bezdrátovým přístrojům v okolí stabilní a rychlé připojení s bezdrátovou rychlostí AC1350 (450 Mb/s na frekvenci 2,4 GHz a 867 Mb/s na frekvenci 5 GHz). Pro komunikaci s více zařízeními v jeden okamžik pak slouží 3× 2 MU-MIMO Wave 2. Jeho výkon optimalizují technologie Band Steering, která přesouvá dostupná zařízení do širšího 5 GHz pásma a Beamforming, která dynamicky vysílá signál podle polohy uživatelů. Funkce Load Balance pak rovnoměrně rozděluje zátěž na všechny Access Pointy. O zlepšování propustnosti sítě se zase postará funkce Airtime Fairness, čehož dosáhne omezením zařízení se staršími standardy Wi-Fi. Pro bezdrátové propojení mezi jednotlivými Acces Pointy pak přístupový bod podporuje funkce Mesh. Bezvýpadkový přechod mezi Acces Pointy zajistí funkce Fast Roaming dle standardů 802.11k/v. Praktická funkce OFDMA pak zlepšuje propustnost komunikace směrem k Wi-Fi 6 klientům


Podpora praktického napájení přes Ethernet


Co se týče konektorové výbavy, přístupový bod TP-Link EAP225 disponuje jedním gigabitovým portem. Zařízení lze kromě pasivního PoE a přiloženého adaptéru nabíjet také přes switch, či injektor s aktivním PoE 802.3 af.

 


Klíčové vlastnosti


  • Podpora Wi-Fi 5
  • Aplikace Omada pro intuitivní správu
  • Snadná montáž a podpora napájení přes ethernet díky technologii PoE+
  • 1 fast ethernet port
  • Práce ve dvou pásmech zajistí vysokou rychlost bezdrátového internetu
  • Připojení pro 60 klientů, současně sledujících FullHD video

Přístupový bod vám doma i v kanceláři zajistí rychlý a spolehlivý internet se snadnou autentizací připojených hostů.

 


Instalace na strop


Přístupový bod vám v místnosti nezabere žádné místo. Upevněte ho na strop, kde vypadá elegantně a efektivně plní svou funkci.


Vysoká rychlost


Práce ve dvou pásmech zajišťuje výbornou rychlost bezdrátového internetu pro všechna připojená zařízení. AP zvládne vytvářet rychlosti až 1 350 Mb/s, aby u žádného přístroje nedocházelo ke zpomalování připojení.


EAP Controller Software


Software Omada Controller vám pomůže snadno spravovat a monitorovat různé přístupové body AEP v jediném přehledném prostředí.


Snadná autentizace hostů


Využijte možnost autentizace hostů sítě přes Facebook nebo SMS. Celý proces bude rychlý a snadný, takže se vám s funkcí kaptivního portálu ještě rozšíří přístup k dalším obchodním činnostem.


PoE napájení


Přístupový bod nepotřebuje vlastní napájecí zdroj. Můžete ho napájet přes PoE, stačí k němu připojit ethernetový kabel a máte hotovo.


Ideální do velkých obchodních prostor


Přístupový bod se výborně hodí i do velkých veřejných prostor, např. hotelů, škol, kaváren nebo obchodů. Dokáže totiž nabídnout jednotnou Wi-Fi síť pro mnoho připojených uživatelů, aniž byste museli řešit problémy se stabilitou, které se vyskytují u tradičních routerů.

  


O svá síťová zařízení se nemusíte dlouhou dobu obávat, značka TP-Link totiž u většiny prodloužila záruku až na 5 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Televizory
Záruka: 2 roky
×