Prodejna otevřena PO-PÁ 8-17 hod, e-shop NONSTOP :)

Tesla PureStar E20

2 hodnocení
Značka: TESLA
ZDARMAZDARMA 3 999 Kč –20 %
15150 tesla purestar e20
3 999 Kč –20 % 3 189 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.9.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objevte nový TESLA PureStar E20 a zvolte si pohodlí poskytované výkonným, ale přesto tichým elektromotorem. Při úklidu jej nemusíte zapojovat do zásuvky nebo zakopávat o zamotaný kabel. Ruční vysavač vám pomůže uklidit interiér automobilu, stejně jako pohovku v obývacím pokoji.

Velký displej

Přehledný displej zobrazuje aktuální stav nabití baterie.

Bezsáčkový úklid s cyklónovou filtrační technologií

Nečistoty nasávané vysavačem směřují přímo do nádoby na nečistoty, a proto se nemusíte zdržovat vyměňováním prachových sáčků. Po ukončení vysávání lze nádobu jednoduše umýt vodou a nachystat pro další použití.

Cyklonová technologie filtrace poskytuje vysoký sací výkon, při kterém dochází k neustálé rotaci vzduchu uvnitř vysavače a tím k oddělení vzduchu a nečistot. Díky následné filtraci pomocí výstupního antistatického filtru je kvalita filtrace vyšší než u klasických vysavačů.

Rychlý úklid zvířecích chlupů

Za použití výkonného motorizovaného turbokartáče snadno odstraníte i zvířecí chlupy. A pokud to situace vyžaduje, stačí jej snadno vyměnit za kartáč 2v1 nebo dlouhou štěrbinovou trubici.

LED světlo osvětlující podlahu

TESLA PureStar E20 je vybaven motorizovaným turbokartáčem s LED osvětlením, který vám pomůže lépe uklidit tmavá místa, například pod pohovkou.

Důkladné čištění

Flexibilní systém uchycení umožňuje natočení do strany pro snadnější pohyb v rozích a těžko přístupných místech.


S motorizovaným turbokartáčem a širokou nabídkou nástavců uklidíte nejen tvrdé podlahy, ale i koberce a dostanete se do těžko dostupných míst - ideální volba pro úklid vašeho auta. Kartáč 2v1 vám pomůže třeba při úklidu nepořádku z vaší pohovky.

Velký zásobník na nečistoty se snadným čištěním

Objem zásobníku na nečistoty je 900 ml, což významně snižuje frekvenci jeho vysypávání. Likvidace nečistot je hygienická a rychlá. Stačí stisknout jedno tlačítko a nečistoty se vysypou přímo do popelnice bez nutnosti se jich dotýkat.

Antistatický filtr navíc zdarma

Součástí balení vysavače je navíc zdarma náhradní vodou omyvatelný antistatický filtr na výměnu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysavače
Záruka: 2 roky
×