Vysoké ceny pohonných hmot neovlivní prozatím nabídku "doprava zdarma".

Zubní kartáček Philips HX6511/02 Sonicare EasyClean

Novinka +dárek: LED žárovka 15W
1 hodnocení
Značka: PHILIPS
ZDARMAZDARMA 1 699 Kč –18 %
product 4857401
1 699 Kč –18 % 1 399 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
8.10.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vše o produktu

Ukažte světu zářivý a zdravý úsměv!


Zapomeňte na staré manuální zubní kartáčky. Je tady zubní kartáček Philips Sonicare Easy Clean HX6511/02, díky kterému se stanete profesionálem v čištění zubů. Díky špičkové patentované sonické technologii a speciálnímu vypracovaní čistící hlavice budou vaše zuby zářit zdravím a čistotou.Důkladný čistící efekt i v těžko dostupných místech vašich úst zajistí zubní kartáček Philips Sonicare Easy Clean HX6511/02 díky kontaktu speciálních jemných vláken a zubů, podpořený unikátním dynamickým prouděním tekutiny ze slin a zubní pasty. Odstraní tak ještě více plaku a zabarvení pro váš dokonale zářivý a hlavně zdravý úsměv.

Profesionál v čištění zubů

Štíhlý, lehký sonický zubní kartáček Philips Sonicare Easy Clean HX6511/02 je jedinečný svým potlačeným přenosem vibrací do ruky. Zároveň je jeho hlavice navržena jedinečným způsobem, který kopíruje tvar vašich zubů a dosáhne každou plošku zubů i dásní. Kartáček není potřeba tlačit, pouhé přiložení je vše, co potřebujete k dokonalému vyčištění. Vhodný již od 6 let věku.

Díky jedinečné funkci Easy-start zubní kartáček Philips Sonicare Easy Clean HX6511/02 postupně zvyšuje výkon kartáčku tak, že během prvních 14 čištění zvyšuje výkon kartáčku na maximum, pro snadnější přivyknutí vibracím. Baterie vydrží 42 2minutových čištění nebo 3 týdny používání.

Inteligentní díky časovači

Funkce Quadpacer vás po určeném intervalu pípnutím a krátkým přerušení čištění upozorní, že je potřeba přejít k dalšímu úseku chrupu. Sami určitě víte, že 2 minuty jsou ideálním časem pro dokonale vyčištěné zuby. A právě ty vám bude zubní kartáček Philips Sonicare Easy Clean HX6511/02 hlídat díky funkci Smartimer. Jednoduše se po dvou minutách sám automaticky vypne.

Hlavice ProResult je speciálně navržena pro čištění celých úst. I díky ní zubní kartáček Philips Sonicare Easy Clean HX6511/02 pomáhá odstraňovat skvrny od čaje a kávy a pomáhá zlepšovat zdraví vašich dásní. Tenká ergonomická rukojeť se dobře drží a usnadňuje používání kartáčku. Indikátor baterie vás přerušovaným světlem upozorní, kdy je potřeba kartáček dobít.

Dokonalý set v jednom balení

Vše, co potřebujete pro dokonale vyčištěné zuby v jednom skvělém setu – 1 čistící ProResult hlavice, 3 barevné kroužky k hlavici kartáčku pro snadné odlišení, 1 cestovní dobíjecí nabíječka a záruka dva roky.

Dokumentace k tomuto produktu
Philips Sonicare leaflet CZ 012016

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické zubní kartáčky
Záruka: 2 roky
×