LORD D7 4.GN

Detailní popis produktu
LORD D7: Tichá, efektivní a prostorná myčka s chytrými funkcemi Hledáte myčku, která bude nejen skvěle vypadat, ale především fungovat na jedničku? Potom jste v LORD správně. Volně stojící myčka nádobí LORD D7 4.GN v moderním nerezovém provedení je ideální volbou pro ty, kteří očekávají výkon, efektivitu a spolehlivost bez kompromisů. Jedná se o spojení elegantního designu s promyšlenými funkcemi a nadstandardní výbavou. Invertorový motor, 8 programů, kapacita až 14 jídelních sad nádobí, praktické funkce jako AquaStop či TurboSpeed – to je jen malý výčet toho, co LORD D7 dokáže. Starost vám nebude dělat ani plýtvání energií – myčka disponuje energetickým štítkem třídy A a nízkou spotřebou vody. Pohodlné a intuitivní ovládání přes LED displej si rychle osvojíte. Myčka LORD D7 vás zkrátka nadchne. To není vše – přinášíme vám i další důvody, proč zvolit právě spotřebiče LORD s německou kvalitou. K myčce LORD D7 získáte nejen špičkové funkce a 5 let jistoty, ale také prémiovou dopravu zdarma až domů a odvoz starého spotřebiče včetně ekologické likvidace. Prohlédněte si všechny benefity, které s nákupem myčky LORD D7 získáte. Klíčové vlastnosti myčky LORD D7 4.GN Tichý provoz a úsporný invertorový motor 8 programů a chytré senzory pro maximální komfort Funkce AquaStop pro maximální bezpečnost Samočisticí filtr vám usnadní práci Automatické otevření dveří a sušení bez skvrn Prostor pro efektivní mytí až 14 jídelních sad LED displej – snadné a intuitivní ovládání Elegantní design do každé kuchyně Tichý provoz a úsporný invertorový motor Myčka LORD D7 je vybavena moderním BLDC invertorovým motorem, který zajišťuje mnohem více než jen bezchybný provoz. Postará se také o tichý chod, úsporu energie a dlouhou životnost. Hlučnost pouhých 42 dB dělá z této myčky ideálního adepta do domácností s propojenými obývacími a kuchyňskými prostory – nebude vás rušit ani při nočním provozu. 8 programů a chytré senzory pro maximální komfort Pohodlí, rychlost a hygienicky čisté nádobí za každé situace? Myčka LORD D7 nabízí skutečně vše, co během provozu domácnosti potřebujete – ať už při každodenním mytí nádobí, nebo slavnostních hostinách. Osm inteligentních programů pokryje všechny běžné i specifické potřeby, najdete mezi nimi např.: Rychlý 45 °C – na mírně znečištěné nádobí Intenzivní 65 °C – pro silně znečištěné nádobí a hrnce Eco 50 °C – úsporný program s nízkou spotřebou Sklo 50 °C – šetrný program pro skleněné a křehké nádobí Předmytí – pro odstranění hrubých nečistot Samozřejmostí je i automatický či univerzální program. Funkce mytí pouze spodního, nebo horního koše myčky poté šetří vodu a energii při mytí menšího množství nádobí. Nemáte času nazbyt? Je tu režim TurboSpeed! Nabitý program? Nevíte, kam dřív skočit? Potřebujete odejít z domu, ale myčka stále běží? LORD D7 má řešení. Díky inovativní funkci TurboSpeed můžete zkrátit zvolený program, a tak výrazně ušetřit čas, aniž by tím utrpěla kvalita umytí. Funkce AquaStop pro maximální bezpečnost V LORD kompromisy neděláme. A už vůbec ne, pokud jde o bezpečnost. Při užívání myčky mohou nastat situace, které nelze předvídat – změna tlaku vody, vadný ventil na rozvodech apod. LORD D7 však umí katastrofě zabránit. Systém AquaStop spolehlivě zastaví přívod vody v případě jakékoliv vodovodní poruchy a chrání domácnost před vytopením. Samočisticí filtr vám usnadní práci Nemáte času nazbyt? Nevadí, LORD D7 se o sebe postará, a to doslova. S údržbou vám pomůže díky trojitému samočisticímu filtru, který minimalizuje nutnost údržby a dlouhodobě udržuje optimální výkon i při vysokém nasazení. Automatické otevření dveří a sušení bez skvrn Po dokončení mycího cyklu se dvířka automaticky pootevřou. To umožňuje rychlejší a přirozenější sušení s minimalizací skvrn na skle a nádobí. Tato funkce zároveň přispívá ke snížení spotřeby energie a zvyšuje hygienickou čistotu nádobí. Efektivní mytí až 14 jídelních sad Myčka LORD D7 je navržena s důrazem na využití každého centimetru vnitřního prostoru. Nabízí 3 úrovně pro vkládání nádobí – spodní a horní koš a samostatnou zásuvku na příbory. Díky tomu se každý kus nádobí umyje rovnoměrně a důkladně. Horní koš je výškově nastavitelný i při plném naložení, což umožňuje přizpůsobení spodního prostoru pro vyšší hrnce či talíře. LED displej a snadné ovládání Díky přehlednému LED displeji budete mít dokonalý přehled. Zobrazuje průběh programu, zbývající čas do konce mytí i upozornění na nutnost doplnění soli či leštidla. Ovládání je intuitivní a uživatelsky přívětivé. S LORD D7 bude mytí nádobí konečně pohodlné. Elegantní design do každé kuchyně Díky nerezovému provedení dvířek a stříbrnému ovládacímu panelu s jemně matným efektem myčka LORD D7 skvěle zapadne do moderních i klasických kuchyní. Design je nejen elegantní, ale i praktický – nerezový vnitřní prostor přispívá k výrazně delší životnosti spotřebiče, stejně jako snadnější údržbě. Pro váš komfort a přehled je prostor myčky vybaven vnitřním osvětlením. Základní technické parametry myčky LORD D7 Parametr Hodnota Typ Volně stojící myčka nádobí Užitný objem až 14 sad nádobí Energetická třída A Spotřeba energie 0,54 kWh na cyklus Spotřeba vody 9,5 l na cyklus Hlučnost 42 dB AquaStop Ano Rozměry (V × Š × H) 84,5 × 59,8 × 60 cm Barva Nerez Ovládání LED displej, dotykové ovládání 4 důvody, proč zvolit myčku LORD D7 Invertorový motor s tichým a úsporným provozem – Moderní BLDC technologie zajišťuje dlouhou životnost, nízkou spotřebu energie a tichý provoz. Kapacita a efektivita – umyjte až 14 sad nádobí naráz. LORD D7 nabízí flexibilní vnitřní uspořádání a třístupňový systém košů, nastavitelná výška horního koše a samostatná zásuvka na příbory. Nízká hlučnost a energetická úspora – nenechte se rušit ani při nočním provozu myčky. Tichý chod s hlučností 42 dB dělá z myčky LORD D7 ideálního společníka i do sdílených obytných prostor a menších bytů. Energetická třída A a nízká spotřeba vody poté šetří vaši peněženku. Praktické funkce pro pohodlný provoz – automatické otevření dveří, TurboSpeed, AquaStop či samočisticí filtr jsou v LORD standardem, který se stará o váš komfort i čas.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Myčky nádobí |
|---|---|
| EAN: | 4251539603460 |
| Akustický indikátor: | ano |
| Aquastop: | ano |
| Automatické otevření dveří: | ano |
| Barva: | nerez |
| Dětská pojistka: | Ano |
| Energetická třída: | A |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Hloubka: | 60 cm |
| Hlučnost: | 42 dB |
| Indikátor nedostatku leštidla: | ano |
| Indikátor nedostatku soli: | ano |
| Napětí: | 220 - 240V |
| Odložení startu: | až 24 hodin |
| Odnímatelná deska: | ano |
| Ochrana proti přetečení: | ano |
| Počet jídelních sad: | 14 |
| Počet programů: | 8 |
| Spotřeba el. energie za 100 cyklů: | 54 kWh |
| Spotřeba vody: | 9,5 l / cyklus |
| Šířka: | 59,8 cm |
| Typ: | volně stojící |
| Vnitřní osvětlení: | Ano |
| Výška: | 84,5 cm |
| Způsob ovládaní: | tlačítka |
| Způsob umístění: | volně stojící |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
