LORD C19 3.GN
Detailní popis produktu
Volně stojící chladnička LORD C19 3.GN Vstupte do světa prvotřídních chladniček s LORD C19 - neuvěřitelně spolehlivou a elegantní volně stojící chladničkou, která dokonale doplní každý interiér. Nahraďte svou starou chladničku šířky 55 cm a hloubky 60 cm touto špičkovou technologií. Když jde o kvalitu, značka Lord nenechá nic náhodě. Proto se můžete spolehnout na to, že LORD C19 je vyroben z výhradně nejlepších materiálů a s největší precizností. A to se samozřejmě projevuje v delší záruce - zákonná záruka dvou let je u nás automaticky rozšířena o další tři roky, a to na všechny části a bez podmínek.
A když už mluvíme o luxusních funkcích - LORD C19 má automatické odmrazování NoFrost, takže už nikdy nebudete muset trávit hodiny odmrazováním mrazáku. Zkrátka, s LORD C19 získáte nejen spolehlivou a elegantní chladničku, ale i prvotřídní technologii a mnoho dalších vychytávek. Technické informace o ledničce LORD C19 Způsob umístění Volně stojící spotřebič Roční spotřeba energie 140 kWh/rok Energetická třída C Užitný objem celkem 250 l Užitný objem chladící části 180 l Užitný objem mrazící části 70 l
Hlučnost 39 dB(A) re 1 pW Klimatická třída SN-T ( 10 °C až 43 °C) Barva a materiál dveří nerezový vzhled Barva a materiál boků šedá Počet kompresorů 1 Ekologické chladivo R600a – isobutan Nahraďte lednici o šířce 55 cm novou LORD C19 C19 je ideálním spotřebičem, pokud chcete nahradit chladničku staršího typu o šířce 55 cm, ale nechce se vám kvůli tomu upravovat celou kuchyň.
Díky rozměrům 180,0 cm x 54,0 cm x 59,5 cm se stává ideálním kandidátem. Co LORD C19 umí? Tato kombinovaná lednice je vybavena mnoha funkcemi, které usnadní vaše každodenní používání a udrží vaše potraviny čerstvé déle. Chladnička se může pochlubit automatickým odmrazováním NoFrost, které vám ušetří čas a energii. Vnitřek chladničky je rozčleněn na několik zón, které pomáhají udržet potraviny v perfektním stavu.
Tři police z bezpečnostního skla nabídnou dostatek místa pro vaše potraviny. Dveře chladničky mají tři police pro snadný přístup ke všemu, co potřebujete. Mrazicí část nabízí také automatické odmrazování NoFrost a zmrazovací kapacita mrazáku je 4 kg potravin za 24 hodin.
Pro uchování masa a ryb je C19 vybavena zásuvkou s nulovou zónou a pro ovoce a zeleninu je k dispozici zásuvka s optimální vlhkostí. S C19 se nemusíte obávat výpadku proudu, protože doba skladování potravin během něj dosahuje až 9 hodin.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky |
|---|---|
| EAN: | 4251539603194 |
| Displej: | ne |
| Doba skladování při výpadku: | 9 hodin |
| Energetická třída: | C |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Hloubka: | 59,1 cm |
| Hlučnost: | 39 dB |
| Chladivo: | R600a - isobutan |
| Klimatická třída: | SN-T ( 10 °C až 43 °C) |
| Madlo: | integrované |
| Materiál poliček chladicí části: | bezpečnostní sklo |
| Metal-cooling: | ne |
| Napětí: | 220 - 240V |
| Objem: | 250 l |
| Objem chladicí části: | 180 l |
| Objem mrazicí části: | 70 l |
| Osvětlení chladicí části: | LED |
| Počet dveřních poliček: | 3 |
| Počet chladicích okruhů: | 2 |
| Počet kompresorů: | 1 |
| Počet polic chladicí části: | 3 |
| Počet zásuvek mrazicí části: | 3 |
| Polička na lahve: | ne |
| Rychlé zchlazení: | ano |
| Rychlé zmrazení: | ano |
| Spotřeba el. energie za rok: | 140 kWh |
| Spotřeba energie za 24h: | 0,38 kWh |
| Systém chlazení -chladnička: | dynamický |
| Systém chlazení -mraznička: | dynamický |
| Šířka: | 54 cm |
| Třída hlučnosti: | C |
| Typ: | volně stojící |
| Ukazatel teploty: | digitální zobrazení teploty |
| Umístění mrazničky: | dole |
| Umístění ovládání: | uvnitř |
| Umístění pantů dveří: | vpravo (lze zaměnit) |
| Výška: | 181 cm |
| Zásuvka pro maso a ryby: | 1 |
| Zmrazovací kapacita za 24h: | 4 kg |
| Způsob odmrazovaní chladicí části: | automatický |
| Způsob odmrazovani mrazící části: | automatický |
| Způsob ovládaní: | dotykové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
