Sluchátka GoGEN TWS BAR LITE (TWSBARLITEB) černá
Detailní popis produktu
Bezdrátová sluchátka GoGEN TWS BAR LITE nabídnou stabilní Bluetooth 6.0, kvalitní zvuk a pohodlné používání doma, v práci i na cestách. Díky stupni krytí IPX4 se hodí i pro aktivní použití.
- Bluetooth 6.0 s dosahem až 10 m
- Výdrž až 7 hodin + dalších 24 hodin s nabíjecím pouzdrem
- USB-C nabíjení
- Integrovaný mikrofon a handsfree
- Stupeň krytí IPX4
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| EAN: | 8590393439614 |
| Barva: | černá |
| Citlivost: | 111 dB |
| Impedance: | 32 ohm |
| Kmitočtový rozsah do: | 20000 Hz |
| Kmitočtový rozsah od: | 20 Hz |
| Mikrofon: | Ano |
| Ovládání hlasitosti: | na sluchátkách |
| Provedení sluchátek: | pecky |
| Přijmutí hovoru: | Ano |
| Stupeň krytí: | IPX4 |
| True wireless: | Ano |
| Typ nabíjení: | USB-C |
| Typ přenosu: | bezdrátový (Bluetooth) |
| Typ připojení: | Bluetooth |
| Typ sluchátek: | do ucha (intraaural) |
| Vhodná pro sport: | Ano |
| Výdrž s nabíjecím pouzdrem: | 24 hod. |
| Výdrž sluchátek: | 7 hod. |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
