Sluchátka GoGEN TWS BUDDIES (TWSBUDDIESW) bílá
Detailní popis produktu
GoGEN TWS BUDDIES jsou kompaktní bezdrátová sluchátka do uší s pohodlným ovládáním přímo na sluchátkách. Hodí se pro hudbu, handsfree hovory i běžné denní použití.
- Bluetooth 5.0 s dosahem až 10 m
- Výdrž až 4 hodiny + dalších 12 hodin s nabíjecím pouzdrem
- USB-C nabíjení
- Vestavěný mikrofon
- Stupeň krytí IPX4
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| EAN: | 8590393302611 |
| ANC: | Ne |
| Barva: | Bílá |
| Citlivost: | 94 dB |
| Impedance: | 16 ohm |
| Kmitočtový rozsah do: | 20000 Hz |
| Kmitočtový rozsah od: | 20 Hz |
| Mikrofon: | Ano |
| Ovládání hlasitosti: | na sluchátkách |
| Provedení sluchátek: | špunty |
| Přijmutí hovoru: | Ano |
| Stupeň krytí: | IPX4 |
| True wireless: | Ano |
| Typ nabíjení: | USB-C |
| Typ přenosu: | bezdrátový (Bluetooth) |
| Typ připojení: | Bluetooth |
| Typ sluchátek: | do ucha (intraaural) |
| Vhodná pro sport: | Ano |
| Výdrž s nabíjecím pouzdrem: | 12 hod. |
| Výdrž sluchátek: | 4 hod. |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
