Sluchátka GoGEN TWS BUDDY evo 2 (TWSBUDDY02) černá
Detailní popis produktu
GoGEN TWS BUDDY evo 2 jsou bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením okolního hluku ANC. Hodí se na cestování, sport i běžný každodenní poslech.
- Bluetooth 5.2 s dosahem až 10 m
- ANC – aktivní potlačení okolního hluku
- Výdrž až 5 hodin + dalších 15 hodin s pouzdrem
- USB-C nabíjení
- Stupeň krytí IPX5
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| EAN: | 8590393303007 |
| ANC: | Ano |
| Barva: | černá |
| Citlivost: | 102 dB |
| Impedance: | 32 ohm |
| Kmitočtový rozsah do: | 20000 Hz |
| Kmitočtový rozsah od: | 20 Hz |
| Mikrofon: | Ano |
| Ovládání hlasitosti: | nemá ovládání hlasitosti |
| Provedení sluchátek: | špunty |
| Přijmutí hovoru: | Ano |
| Stupeň krytí: | IPX5 |
| True wireless: | Ano |
| Typ nabíjení: | USB-C |
| Typ přenosu: | bezdrátový (Bluetooth) |
| Typ připojení: | Bluetooth |
| Typ sluchátek: | do ucha (intraaural) |
| Výdrž s nabíjecím pouzdrem: | 15 hod. |
| Výdrž sluchátek: | 5 hod. |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
