Sluchátka GoGEN TWS PAL evo 2 (TWSPALB02) černá
Detailní popis produktu
GoGEN TWS PAL evo 2 jsou bezdrátová sluchátka do uší pro každodenní poslech i sport. Nabídnou dlouhou výdrž, pohodlné nošení a odolnost proti potu i dešti.
- Bluetooth 5.3 s dosahem až 10 m
- Výdrž až 7 hodin + dalších 30 hodin s pouzdrem
- USB-C nabíjení
- Vestavěný mikrofon pro handsfree
- Stupeň krytí IPX5
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| EAN: | 8590393303069 |
| ANC: | Ne |
| Barva: | černá |
| Citlivost: | 102 dB |
| Impedance: | 16 ohm |
| Kmitočtový rozsah do: | 20000 Hz |
| Kmitočtový rozsah od: | 20 Hz |
| Mikrofon: | Ano |
| Ovládání hlasitosti: | nemá ovládání hlasitosti |
| Provedení sluchátek: | špunty |
| Přijmutí hovoru: | Ano |
| Stupeň krytí: | IPX5 |
| True wireless: | Ano |
| Typ nabíjení: | USB-C |
| Typ přenosu: | bezdrátový (Bluetooth) |
| Typ připojení: | Bluetooth |
| Typ sluchátek: | do ucha (intraaural) |
| Vhodná pro sport: | Ano |
| Výdrž s nabíjecím pouzdrem: | 30 hod. |
| Výdrž sluchátek: | 7 hod. |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
