Prodejna otevřena PO-PÁ 8-17 hod, e-shop NONSTOP :)

TESLA LifeStar UV550

+ dárek 3ks ÚSPORNÁ LED ŽÁROVKA E27 RYCHLÉ DORUČENÍ
Neohodnoceno
Značka: TESLA
ZDARMAZDARMA
product 4540471
2 889 Kč
Objednáno
Můžeme doručit do:
5.8.2024
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

ruční vysavač • výkon 550 W • HEPA filtr • hlučnost 72 dB • UV–C lampa • rotační naklepávací turbo kartáč

 

Tesla LifeStar UV550


Chcete se bezpečně zbavit všech bakterií, roztočů a prachu ve vaší domácnosti? Společnost Tesla vám nabízí ruční vysavač 3 v 1 LifeStar UV550 zaručující dokonalý úklid vašeho domova, který ocení i alergici.


Ruční vysavač s UV–C lampou


Věděli jste, že vaše matrace může obsahovat v průměru až 10 milionů roztočů? Zdánlivě čistá postel je ve skutečnosti pokryta množstvím bakterií a roztočů, které mohou způsobit alergickou reakci nebo způsobit jiné zdravotní problémy. Pomocí vysavače TESLA LifeStar UV550 odstraníte zdroj potravy roztočů, což jsou odumřelé kožní buňky a snížíte tak jejich množství. Tento ruční vysavač 3 v 1 zajistí dokonalou čistotou v jediném pracovním kroku. Uvolní nečistoty a odsaje je z povrchu, který následně dezinfikuje. Je tak ideální do domácností s alergiky a astmatiky. Disponuje výkonnou UV-–C lampou a horkých vzduchem, které zničí až 99,9 % bakterií, alergenů a roztočů. 6stupňová cyklonová filtrace účinně odděluje prach a částice od vzduchu, což zajišťuje velmi vysoký sací výkon. Vysavač je navíc bezsáčkový, nečistoty se nasávají do nádoby, kterou lze velmi jednoduše vyčistit a omýt vodou. Tohoto šikovného pomocníka oceníte především při čištění matrací, polštářů, přikrývek a sedacích souprav.

Klíčové vlastnosti:


  • Ruční vysavač 3 v 1
  • Ideální pro alergiky a astmatiky
  • Výkonná UV–C lampa a horký vzduch zničí 99,9 % bakterií, alergenů a roztočů
  • Vhodný pro čištění matrací, polštářů, přikrývek a sedacích souprav
  • 6stupňová cyklonová filtrace pro vysoký sací výkon
  • Bezsáčkové vysávání pro snadný úklid


Ruční antibakteriální vysavač s UV–C lampou pro čistý domov.


Odstraňte alergeny i prachové roztoče


Vysavač si při čištění poradí s hluboko usazeným prachem, zvířecí srstí a jinými nečistotami. Výkonná UV–C lampa a horký vzduch zničí 99,9 % bakterií, alergenů a roztočů, sterilizuje matrace, polštáře, čalounění a snižuje tak riziko vzniku astmatu a kožních onemocnění. Rotační turbo kartáč pronikne hluboko do vláken textilu a efektivně odstraní nežádoucí mikroorganismy.
 

6stupňová cyklonová filtrace


Vícenásobná filtrace účinně oddělí prach a částice od vzduchu a zajistí tak nepřetržitě velmi vysoký sací výkon. V jednotlivých částech vysavače probíhají následující typy filtrace: cyklonová, filtrace jemnou ocelovou síťkou, dále patentovaná duální cyklonová filtrace, HEPA filtrace a výstupný jemný filtr.

Bezsáčkový úklid


Nečistoty nasávané vysavačem směřují přímo do nádoby na nečistoty, kterou lze po úklidu jednoduše vysypat a umýt vodou.Perfektní úklid


Cyklonová technologie filtrace poskytuje vysoký sací výkon, při kterém dochází k neustálé rotaci vzduchu uvnitř vysavače a tím k oddělení vzduchu a nečistot. Spolu s následnou filtrací pomocí výstupního HEPA filtru tak dochází k vyšší kvalitě filtrace než u klasických vysavačů.
Snadné čištění


Likvidace nečistot je hygienická a rychlá. Stačí stisknout jedno tlačítko a nečistoty se vysypou přímo do popelnice bez nutnosti se jich dotýkat tak, aby byla zachována maximální hygiena během veškeré manipulace s vysavačem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysavače
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…
×