Prodejna otevřena PO-PÁ 8-17 hod, e-shop NONSTOP :)

ETA Vintero 3568 90000

Tip
4 hodnocení
Značka: ETA
ZDARMAZDARMA
product 4512176
2 999 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace o zboží


ETA356890000 - Ochlazovač vzduchu ETA Vintero 3568 90000, bílý
 
Funkce: chlazení; ventilátor; zvlhčování
Příkon (W): 65
Časovač: ANO
Ionizace: NE
Objem nádrže (na vodu) (l): 5.6
Spánkový režim: ANO
Ventilátor: 3 rychlosti
Dálkové ovládání: ANO

Provedení výrobku: bílá barva

Chlazení bez kompromisů

Ochlazovač vzduchu 3 v 1 ETA Vintero vzduch ochlazuje, zvlhčuje a funguje jako klasický ventilátor. Záleží tak pouze na vás, jako funkci vyberete. Můžete využít pouze samostatnou funkci zvlhčování nebo zapnout pouze ventilátor.

Pokud nejste fanoušky přidané chemie, ETA Vintero vás určitě zaujme. Funguje na principu odpařování vody ze zásobníku, do kterého můžete v opravdu horkých dnech vložit chladicí boxy nebo přidat kousky ledu. Odnímatelná transparentní nádoba s velkorysým objemem 5,6 l disponuje přehledným ukazatelem vody a na jedno naplnění nabízí až 6 hodin nepřetržitého chlazení.

Volba je pouze na vás

Ochlazovač ETA Vintero zastane v domácnosti práci hned 3 spotřebičů. V létě jistě oceníte funkci chlazení, kdy můžete, při opravdu horkých dnech, využít i chladících boxů.

Pokud do přístroje nalejete vlažnou či teplejší vodu, namísto chlazení se vám vzduch v místnosti příjemně zvlhčí. Suchý vzduch totiž neprospívá vám ani vašemu nábytku. V prostředí s nízkou vlhkostí se také mnohem více daří virům a bakteriím. ETA Vintero vám s řešením tohoto problému však účinně pomůže.

ETA Vintero funguje také jako klasický ventilátor, který lze využívat i bez přítomnosti vody v nádobce. Nejen u této funkce však můžete nastavit pro vás ideální sklon ventilačních lamel. Vzduch tak bude proudit právě tam, kam chcete.

Pro vaše maximální pohodlí si můžete vybrat ze 3 rychlostí ventilátoru a 3 režimů proudění vzduchu. Nechybí tak ani spánkový režim nebo přírodní režim, který imituje cirkulaci vzduchu v přírodě.
Ledový klid

Nemusíte se bát, že by vás ochlazovač ETA Vintero jakkoli rušil. Jeho tichý provoz (max. 63 dB (A)) s možností maximálního ztišení během spánkového režimu vám umožní nerušeně relaxovat nebo se bavit s rodinou a přáteli.

Údržbu spotřebiče vám usnadní hrubý omyvatelný filtr, který zachytává větší nečistoty a částice. Ty se tak nedostanou do útrob přístroje, ale zároveň nezůstanou ani u vás v pokoji.

Pohodlí teď a tady

K přepínání na jiný režim nemusíte vstávat z gauče. Využijte raději praktický dálkový ovladač, který vám usnadní používání. Ovladač funguje na baterii (1 x CR2025), která je součástí balení.

Snadné přemístění spotřebiče je zajištěno díky 4 kolečkům, která lze zabrzdit na místě. Přes den si tak příjemný chládek můžete užít v obývacím pokoji, přes noc klidně v ložnici. Pro nastavení délky provozu využijte časovač. Díky němu lze provoz ochlazovače ETA Vintero nastavit od 0,5 do 7,5 hodin.

Díky sloupové konstrukci navíc ETA Vintero nezabere mnoho prostoru, a tak vám v domácnosti nebude překážet. Přesto je dostatečně výkonný, aby ochladil místnost o rozloze až 20 m2.

A jak vlastně ochlazovač funguje?

Ochlazovač vzduchu je ideálním kompromisem mezi mobilní klimatizací a obyčejným ventilátorem. Princip fungování spotřebiče spočívá v přečerpávání vody pomocí čerpadla ze zásobníku na vodu, do kterého můžete vložit nachlazené boxy. Ta teče na chladící podložku, po které voda stéká a zároveň skrze ni proudí proud vzduchu. Okolní vzduch se tak stává chladnějším (v závislosti na teplotě vody) a zvýší se jeho relativní vlhkost.


Ochlazovač vzduchu 3v1 * Ochlazuje, zvlhčuje a funguje jako klasický ventilátor * Funguje na principu odpařování vody (žádná chemie) * Možnost samostatného zvlhčování vzduchu bez chlazení i použití jako ventilátor * Odnímatelná transparentní nádoba na vodu o objemu 5,6 l * Do nádoby s vodou je možné pro lepší efekt chlazení přidat chladící boxy, případně kousky ledu * Hrubý omyvatelný filtr nečistot pro větší částice (chuchvalce prachu apod.) * Sloupová konstrukce s nízkou prostorovou náročností * 3 rychlosti ventilátoru a 3 režimy proudění vzduchu s imitací přírodního vánku * Spánkový režim * Až 6 hodin nepřetržitého provozu chlazení * Tichý chod (max. 63 dB(A) při nejvyšším nastavení) * Pohyblivá ventilace (úhel sklonu ventilačních lamel) * Časovač s možností nastavení provozu od 0,5 do 7 hodin * Vzduchový výkon: 14,9 m3 / min * Spotřeba vody max. 0,4 l / h * Určeno pro místnosti cca 15-20 m2 * Nízký příkon 65 W * Dálkové ovládání pro pohodlné používání (1x CR2025 - součástí balení) * Ukazatel hladiny vody * Snadné plnění nádoby * 4 kolečka pro snadné přemístění s možností jejich zajištění * 2 chladící boxy pro zvýšený efekt chlazení * Délka napájecího kabelu 1,7 m

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 6.090
Výška (cm): 72.00
Šířka (cm): 26.00
Hloubka (cm): 28.50

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 7.290
Výška (cm): 76.50
Šířka (cm): 33.00
Hloubka (cm): 31.00
EAN: 8590393254835

Záruční doba: 24 měsíců

Ochlazuje, zvlhčuje a funguje jako klasický ventilátor. Pro lepší efekt chlazení je možné přidat chladící boxy

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochlazovače vzduchu
Záruka: 2 roky
×