Kráječ potravin Ritter Economy Orbis 1
Detailní popis produktu
RITTER Univerzální kráječ potravin Orbis 1 z kvalitního, stabilního a lehce udržovatelného plastu, sklopný.
Popis
- špičková kvalita od známé německé firmy Ritterwerk
- sklopná pracovní deska
- volitelná šířka řezu až do 14 mm
- momentový a trvalý provoz s bezpečnostní pojistkou
- odnímatelná a sklopná posuvná deska: praktické skladování v malém prostoru
- délka pracovního posuvu 18 cm
- úložný prostor pro síťový kabel
- krátkodobý provoz 5 min.
- barva: bílá
- příkon 65 W
- rozměry (v x š x h): 210 x 260 (sklopený 105) x 350 mm
- VDE / GS-certifikace, třída ochrany 2, CE
- EAN: 40 04822 50100 0
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektro |
|---|---|
| EAN: | 4004822501093 |
| EAN: | 4004822501093 |
| Hloubka: | 23,00 cm |
| PHE: | 1 Kč |
| Prodejní cena: | 1376 Kč |
| Sklad dodavatele: | 147 ks |
| Šířka: | 34,00 cm |
| Typ produktu: | Kráječ potravin |
| Výška: | 24,00 cm |
| Značka: | Ritter |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
