Kuchyňský kráječ Jata CF 301
Detailní popis produktu
Kuchyňský kráječ Jata CF 301, příkon 100 W, plocha vozíku z nerezové oceli, ocelová čepel, tloušťka krájení 1-15mm, protiskluzové nožky, sběrný tác, dvojitý bezpečnostní systém
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Malé spotřebiče |
|---|---|
| EAN: | 8421078021421 |
| EAN: | 8421078021421 |
| Hloubka: | 12,50 cm |
| Hmotnost: | 2,41 kg |
| PHE: | 3 Kč |
| Prodejní cena: | 2049 Kč |
| Sklad dodavatele: | 1 ks |
| Šířka: | 35,50 cm |
| Typ produktu: | Kráječ potravin |
| Výška: | 21,50 cm |
| Značka: | JATA |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
