Prodejna otevřena PO-PÁ 8-17 hod, e-shop NONSTOP :)

Liebherr CBNd 5723 Plus BioFresh NoFrost

Prodloužená záruka
1 hodnocení
Značka: Liebherr
ZDARMAZDARMA
CBNd 5723 (1)
25 990 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

chladnička s mrazákem dole • výška 201,5 cm • objem chladničky 258 l / mrazničky 103 l • energetická třída D • systém NoFrost – potraviny i mrazicí prostor vždy bez námrazy • technologie BioFresh – potraviny si uchovávají déle vitamíny, vůni i svěžest • systém DuoCooling – dva regulovatelné okruhy pro nezávislé nastavení teploty • systém SuperFrost a SuperCool • LED displej • LED osvětlení • hlučnost 35 dB • V × Š × H: 201,5 × 59,7 × 67,5 cm

 

Liebherr CBND 5723


Liebherr CBNd 5723, bílá


Kombinovaná NoFrost chladnička Liebherr vám ušetří čas s odmrazováním. Je vybavena technologiemi, které potravinám zajistí ty nejlepší podmínky pro uskladnění, a vám umožní komfortní obsluhu. Chladnička v provedení BluPermormance poskytne větší vnitřní kapacitu, tichý provoz, energetickou účinnost, luxusní design a snadné použití. Lesklý bílý lakovaný povrch je nadčasový a nepodléhá módním vlnám. Díky svislému zapuštěnému madlu se hodí i do kuchyňských linek bez úchytů.


Výrobek disponuje dvěma nezávislými chladicími okruhy s oddělenou regulací. Přihrádky BioFresh pro ovoce a zeleninu a pro maso a mléčné výrobky se postarají o delší čerstvost uložených potravin. Díky LED osvětlení budete mít dobrý přehled o uložených potravinách. Potraviny jsou vždy v bezpečí díky alarmu déle otevřených dveřích a při výpadku proudu udrží potraviny v bezpečné teplotě po dobu 20 hodin. Za 24 hodin je spotřebič schopen zamrazit až 10 kg surovin.


Velká kapacita, malá spotřeba


Kombinovaná chladnička s mrazničkou s výškou 201,5 cm disponuje celkovým užitným objemem 361 litrů (258 l v chladicí a 103 l mrazicí části). Díky velmi nízké spotřebě elektrické energie 226 kWh/rok spadá spotřebič do úsporné energetické třídy D. Potěší také SuperSilent provedení s velmi nízkou hlučností 35 dB.
 


Klíčové vlastnosti:


 • Již nikdy žádná námraza s technologií NoFrost
 • 2 zcela nezávislé chladicí okruhy
 • 2 zásuvky BioFresh zajistí potravinám delší čerstvost
 • Variabilní prostor v mrazničce pro objemné potraviny
 • Nízká hlučnost 35 dB a úsporný provoz v energetické třídě D
 • Nadčasový bílý design se zapuštěným madlem

 


Výrobek v provedení BluPerformance nastavuje nová měřítka v oblasti chlazení a mrazení.

NoFrost


 


Žádné starosti s odmrazováním


Technologie NoFrost chrání mrazničku před tvorbou námrazy. Díky tomu vás již nikdy nečeká rozmrazování mrazničky a navíc spotřebič bez nechtěné námrazy spotřebovává méně elektrické energie. Již nikdy neuvidíte po otevření mrazničky led a námrazu, ale pouze zmražené potraviny.


BioFresh


 


Přihrádky BioFresh


V přihrádce BioFresh na ovoce a zeleninu se teplota přibližuje 0 °C. Kombinací této teploty, vlhkosti vzduchu a těsnému uzavření zásuvky zde bude uloženému ovoci a zelenině obzvlášť dobře a zůstanou déle čerstvé. V přihrádce BioFresh na maso a mléčné výrobky je ideální prostředí pro skladování choulostivých potravin. Teplota se zde pohybuje také okolo 0 °C. Teleskopické kolejničky zajistí obzvláště snadné otevírání a zavírání zásuvek.


DuoCooling


 


DuoCooling


Díky dvěma zcela odděleným chladicím okruhům se samostatnou regulací teploty nedochází k míchání vzduchu v chladicím a mrazicím prostoru, k vysoušení potravin a přenosu pachů.


Displej


 


 


Dotykový displej, který se vás dotkne


Přístroj budete ovládat pomocí dotykového intuitivního displeje, kde jsou všechny funkce uspořádány přehledně, a pouhým poklepáním prstem vše snadno nastavíte.


PowerCooling


 


 


Systém PowerCooling


S tímto systémem si můžete být jisti, že v chladicím prostoru je studený vzduch rovnoměrně a efektivně rozdělován do všech koutů. Navíc filtr FreshAir s aktivním uhlím maximálně neutralizuje zápach.


 


VarioSpace


 


 


VarioSpace pro objemné potraviny


Variabilní prostor mrazničky VarioSpace nabízí možnost vyjmutí úložných boxů a polic a vytvoření velkého prostoru pro objemné potraviny.


SmartDevice


 


 


Dovybavení SmartDeviceBox


Pokud svoji chladničku dovybavíte SmartDeviceBoxem, můžete využít výhod Smart home i celý svět digitálních možností.


úspora


 


Pro maximální úsporu


Aktivujte EnergySaver a zvýšíte tak teplotu uvnitř chladničky o 2 stupně. Vaše potraviny stále zůstanou optimálně čerstvé a současně budete potřebovat méně elektrické energie. Pokud jedete na dovolenou, můžete zvolit HolidayMode, který ponechá v provozu mrazničku a v chladničce teplotu reguluje na +15 °C.


SuperCool


 


 


SuperCool a SuperFrost


Funkce SuperCool rychleji odnímá teplo z prostoru chladničky, aby mohly být čerstvé potraviny rychleji zchlazeny. Při aktivaci funkce SuperFrost zvýšíte chladicí výkon pro rychlejší zmrazení a lepší uchování nutričních hodnot potravin.


Výrobník ledu


 


Výrobník ledu EasyTwist-Ice


Dopřejte si chladivé osvěžení v letních dnech se zásobou ledových kostek. Připravíte je jednoduše bez připojení chladničky na vodu. Stačí naplnit zásobník vodou, počkat až zmrzne a otočením uvolnit kostky.


Dělitelná deska


 


 


Dělitelná deska pro větší variabilitu


Větší variabilitu vnitřního prostoru zajišťuje dělitelná skleněná deska, která po zasunutí přední části desky pod zadní polovinu vytvoří prostor pro umístění vyšších nádob.


 


Výměna těsnění


 


Pro snadnější údržbu


Při čištění chladničky funkce Cleaning Mode vypne chlazení a nechá zapnuté osvětlení. Pokud byste potřebovali po letech vyměnit těsnění, s tímto výrobkem to snadno zvládnete i sami v několika jednoduchých krocích.


 


 
 


Vnitřní uspořádání:


 • 4 skleněných polic (3 přenastavitelné, 1 dělitelná)
 • Polička na lahve (po sejmutí skleněné police nad BioFresh)
 • Přihrádka BioFresh
 • 3 poličky ve dveřích
 • Miska na vejce
 • 3 zásuvky v mrazničce

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladničky
Záruka: 5 LET
×