LORD G2 2.GN
Detailní popis produktu
Truhlicová mraznička LORD G2 LORD G2 truhlicový mrazák se začleňuje do volně stojících mrazáků, takže ho lze umístit téměř kamkoliv a to i tam, kde je až -15 ° C jako může být garáž, sklep, balkon, chata nebo chalupa, kde netemperujete.
Překvapí vás nejen svým užitným prostorem a jednoduchým ovládáním, ale hlavně svou nízkou spotřebou. Řadí se do energetické třídy E při roční spotřebě 200 kWh.Hlučnost mrazáku se nepřehoupne přes 40 dB.Při otevření nabídne tento mrazák dostatečný užitný objem 198 l., takže nemusíte mít strach z nedostatku prostoru. Jistě oceníte i závěsný koš, do kterého můžete uložit i zmrzlinu a ovoce.I po stránce výkonu nezaostává a překvapí, jelikož dokáže zmrazit až 12 kg potravin za 24 hodin a při výpadku proudu zůstanou potraviny zmražené ještě po dobu 22 hodin.
Mraznička je vybavena funkcí super mrazení(SuperFrost)pro rychlé zmrazení. Když se na stěnách mrazícího prostoru po delší době provozu vytvoří vrstva jinovatky nebo ledu ani toho se bát nemusíte, snadné odmrazení a odvod roztáté vody vpředu Vám to usnadní.Víko mrazničky je vybaveno nejen LED světlem, ale také madlem pro pohodlné otevírání a zavírání, kde je součástí i zámek.
Důležité informace
Truhlicová mraznička s teplotním rozsahem -15 °C až -24°CRoční spotřeba energie: 200 kWh/rok
Energetická třída: EUžitný objem celkem: 198 l
Hlučnost: C 40 dBKlimatická třída: SN-T ( 10°C až 43°C)
Počet kompresorů: 1 Invertor BLDC kompresor
Množství ke zmrazení za 24 hod: 12 kg
Doba skladování při výpadku proudu: 22 hKoše standardně: 1Vhodné pro okolní teplotu do - 15 ° C (FrostProtect)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektro |
|---|---|
| Záruka: | záruka 2 roky + 3 roky bezplatný servis |
| EAN: | 4251539603064 |
| Displej: | ne |
| Doba skladování při výpadku: | 22 hodin |
| Energetická třída: | E |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Frost protect: | ano do -15°C |
| Hloubka: | 55 cm |
| Hlučnost: | 40 db |
| Chladivo: | R600a - isobutan |
| Klimatická třída: | SN-T ( 10 °C až 43 °C) |
| Kolečka: | ano |
| Madlo: | ergonomické |
| Napětí: | 220 - 240V |
| Objem: | 198 l |
| Odvod roztáté vody: | ano vpředu |
| Osvětlení mrazicí části: | ano LED |
| Počet kompresorů: | 1 |
| Počet košů: | 1 |
| Rychlé zmrazení: | ano |
| Spotřeba el. energie za rok: | 200 kWh |
| Spotřeba energie za 24h: | 0,54 kWh |
| Systém chlazení -mraznička: | statický |
| Šířka: | 91 cm |
| Typ: | volně stojící |
| Ukazatel teploty: | ne |
| Umístění ovládání: | vně |
| Výška: | 85 cm |
| Zámek: | ano |
| Zmrazovací kapacita za 24h: | 12 kg |
| Způsob odmrazovani mrazící části: | manuální |
| Způsob ovládaní: | tlačítka |
| Způsob umístění: | volně stojící |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
