LORD R1 5.GN

Detailní popis produktu
Monoklimatická chladnička LORD R1: Prostor, spolehlivost a německá kvalita = provoz bez starostí Hledáte prostornou chladničku bez mrazáku, která vám poskytne dostatek prostoru a udrží potraviny čerstvé po dlouhou dobu? Samostatně stojící monoklimatická chladnička LORD R1 vám nabídne ještě mnohem více. Kombinuje nadstandardní objem 359 litrů, promyšlené uspořádání prostoru a funkce, která vám usnadní život. Systém automatické odmrazování a tichý chod jsou bonusem, který si jednoduše zamilujete. Komfortní dotykové ovládání a praktické funkce i speciální chladicí zóny dělají z lednice LORD R1 ideální volbu pro domácnosti, které hledají kombinaci prostoru, pohodlí a bezúdržbového provozu. Klíčové vlastnosti lednice LORD R1 Prostor a organizace na jedničku BLDC kompresor se postará o tichý provoz Funkce automatického odmrazování NoFrost vám usnadní život Úsporný a tichý provoz, který si zamilujete Speciální Fresh Zone a Cold 0 °C zóny pro maximální čerstvost potravin Komfortní dotykové ovládání Bezpečný provoz bez kompromisů Funkční design, který vypadá skvěle Prostor a organizace na jedničku Prostorná chladnička je základ spokojené domácnosti. A to LORD R1 splňuje. Díky objemu 359 litrů a čtyřem výškově nastavitelným policím je R1 připravena pohodlně pojmout velké rodinné nákupy. Skleněné police jsou navíc z bezpečnostního skla, díky čemuž unesou skutečně velké zásoby. Kromě systému polic najdete v lednici také několik chladicích zón na zeleninu, ovoce a další potraviny. LED osvětlení uvnitř lednice se postará o spolehlivé osvětlení celého prostoru, a vy tak budete mít vždy perfektní přehled. Nechybí ani možnost změny směru otevírání dveří, což značně usnadňuje umístění lednice do zvoleného prostoru. BLDC kompresor se postará o tichý provoz Bezproblémový provoz a kvalitní komponenty jsou naší prioritou. I proto je srdce chladničky LORD R1 invertorový BLDC kompresor. Zajišťuje plynulý, tichý a úsporný provoz. Rovněž má výrazně nižší spotřebu energie než běžné kompresory. V kombinaci s odolnými materiály a důrazem na inovativnost LORD technologií zajišťuje dlouhou životnost celého spotřebiče. Funkce automatického odmrazování NoFrost vám ušetří čas Zdlouhavé odmrazování, vyklízení lednice, starosti a čas strávený nekonečným čištěním lednice je s chladničkou LORD R1 minulostí. Automatické odmrazování NoFrost vše zařídí. Už žádné ruční rozmrazování, žádná práce navíc. Úsporný a tichý provoz, který si zamilujete Ceny energií jsou neúprosné. S LORD R1 však můžete starosti s účty za energie pustit z hlavy. S roční spotřebou 110 kWh, moderním chladivem R600a, hlučností pouhých 39 dB a možností rychlého chlazení je chladnička R1 spotřebičem, který šetří energii i vaše úspory. Nízká hlučnost předurčuje chladničku R1 jako ideální součást otevřených kuchyní nebo obytných prostor, například kuchyní propojených s obývacím pokojem či menších bytů. *Dle spotřeby chladnička aktuálně odpovídá energetické třídě D – do 30. 6. 2021 odpovídalo zhruba třídě A+++. Speciální Fresh a Cold 0 °C zóny Chladnička LORD R1 nabízí důmyslný systém uspořádání s několika zónami. Najdete zde 2 zásuvky Fresh Zone pro zeleninu a ovoce, které se postarají o udržení optimální vlhkosti. Další speciální zónou je přihrádka Cold 0 °C určená pro uchování masa či ryb tak, aby udržela správnou teplotu bez nutnosti mrazáku. Tyto zóny se postarají o zachování čerstvosti a optimální podmínky skladování potravin vyžadujících specifickou teplotu. Komfortní dotykové ovládání LCD dotykový panel na dveřích umožňuje ovládání chladničky dle potřeby. Vše máte doslova pod palcem. Nastavení teploty, aktivace režimu dovolená či kontrola provozních režimů jednotlivých zón a úspory energie. Přehledné uživatelské rozhraní je skutečně intuitivní a ocení ho i technologicky méně zdatní uživatelé. Bezpečný provoz bez kompromisů Monoklimatická chladnička LORD R1 nabízí vysokou úroveň zpracování s důrazem na použité materiály i technologie. Bezpečnost zajišťuje mimo jiné také dětský zámek. Funkce Holiday pro úsporný běh během dovolené zajistí, že nedojde k automatickému odmrazení a potraviny se během vaší nepřítomnosti nezkazí. Akustický signál vás poté upozorní na špatně zavřené dveře či nadbytečně dlouhou dobu otevření chladničky. Funkční design, který vypadá skvěle LORD R1 zaujme na první pohled svým čistým, nadčasovým designem v matně bílé barvě. Hladké linie, integrované tyčové madlo a přehledný dotykový panel na dvířkách dodávají spotřebiči moderní a sofistikovaný vzhled. Díky své univerzálnosti se bez problémů začlení do jakéhokoliv kuchyňského interiéru – ať už preferujete minimalistický styl, nebo tradiční pojetí. Designově čistá forma navíc usnadňuje údržbu a je tak vysoce praktický. Proč zvolit lednici LORD R1? Maximální objem bez nutnosti odmrazování – ideální pro každodenní i občasné nákupy. Díky promyšlenému vnitřnímu členění s nastavitelnými policemi, zásuvkami a prostornými dveřními přihrádkami získáte maximální přehled nad uloženými potravinami. Nízká spotřeba energie, tichý chod a speciální funkce – LORD R1 vám zkrátka usnadní život. Pracuje úsporně, tiše a spolehlivě. Díky moderní invertorové technologii a nízké spotřebě vás účet za elektřinu nepřekvapí. Německá kvalita LORD – kvalita od A po Z je u nás samozřejmostí. Použité materiály, provedení i technologie se spojují ve spotřebič, který s vámi vydrží řadu let a bude sloužit přesně tak, jak od něj očekáváte. Samostatně stojící chladnička LORD R1 je ideální volba pro ty, kteří hledají prostornou, bezúdržbovou a spolehlivou chladničku bez mrazáku. Kombinace snadného ovládání, funkce hygienické samoúdržby i možnost flexibilního uspořádání prostoru a tichého chodu dělá z tohoto modelu ideální součást jak běžné domácnosti, tak vytíženější kuchyně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky |
|---|---|
| Záruka: | záruka 2 roky + 3 roky bezplatný servis |
| EAN: | 4251539603637 |
| Dětská pojistka: | Ano |
| Displej: | ano LCD |
| Energetická třída: | D |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Funkce holiday/dovolená: | ano |
| Hloubka: | 70 cm |
| Hlučnost: | 39 dB |
| Chladivo: | R600a - isobutan |
| Klimatická třída: | SN-ST ( 10 °C až 38 °C) |
| Madlo: | ergonomické |
| Materiál poliček chladicí části: | bezpečnostní sklo |
| Metal-cooling: | ne |
| Napětí: | 220 - 240V |
| Objem: | 359 l |
| Objem chladicí části: | 359 l |
| Objem mrazicí části: | - |
| Osvětlení chladicí části: | ano |
| Počet dveřních poliček: | 4 |
| Počet kompresorů: | 1 |
| Počet polic chladicí části: | 4 |
| Počet výškově nastavitelných polic: | 3 |
| Polička na lahve: | ano |
| Rychlé zchlazení: | ano |
| Spotřeba el. energie za rok: | 110 kWh |
| Spotřeba energie za 24h: | 0,26 kWh |
| Systém chlazení -chladnička: | dynamický |
| Šířka: | 60 cm |
| Třída hlučnosti: | C |
| Typ: | volně stojící |
| Ukazatel teploty: | digitální zobrazení teploty |
| Umístění mrazničky: | bez mrazničky |
| Umístění ovládání: | na dveřích |
| Umístění pantů dveří: | vpravo (lze zaměnit) |
| Váha: | 64 kg |
| Výška: | 185 cm |
| Zásuvka pro maso a ryby: | 1 |
| Způsob odmrazovaní chladicí části: | automatický |
| Způsob ovládaní: | dotykové |
| Způsob umístění: | volně stojící |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
