Dvouplotýnkový indukční vařič B-2066
Detailní popis produktu
Popis:
- výtečný pomocník na chatu , chalupu i bytu
- sklokeramický povrch
- snadná a plynulá regulace teploty
- LED světelná signalizace chodu vařiče
- 9 úrovní nastavení teploty od 60°C do 240°C
- rozměr 560 x 350 x 45 mm
- dětská zámek
- příkon 3500 W ( malá plotýnka 1500 W + velká plotýnka 2000 W )
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Malé spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595022020669 |
| Hloubka: | 0,00 cm |
| Hmotnost: | 5,15 kg |
| Model: | B-2066 |
| Recyklační poplatek: | 1 Kč |
| Šířka: | 0,00 cm |
| Výrobce: | Bravo |
| Výška: | 0,00 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
