LORD D5-02
Detailní popis produktu
Myčka nádobí LORD D5 LORD D5 stolní myčka se stane dokonalým společníkem vaší domácnosti, poradí si až se 6 sadami špinavého nádobí a vy se můžete věnovat důležitější věci.
Uspořádání vnitřního prostoru myčky zaručuje, že všech 6 jídelních sad bude dokonale umytých.Spotřebič spadá do úsporné energetické třídy F a je tak schopen vám ušetřit nemalé finanční náklady během svého provozování.
Navíc při mytí nádobí pracuje velmi tiše, její hlučnost nepřesahuje hodnotu 49 dB.
Její úsporné rozměry oceníte všude, kde je méně místa jako jsou menší byty, na chalupě nebo ve firmě.
Myčka je vybavena systém samočistícího filtru s dvojitým vlnitým filtrem.
Několik důležitých údajů k myčce LORD D5 Energetická třída: F
Spotřeba vody: 6,5 lSpotřeba elektřiny: 61 kWh/100 cyklů
Hlučnost: 49 dB
Kapacita: 6 jídelních sad
Programy Intenzivní 70 °CUniverzální 60 °CEco 50 °CRychlé 65 °C, 30 min. 40 ° CSklo 45 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektro |
|---|---|
| Záruka: | záruka 2 roky + 3 roky bezplatný servis |
| EAN: | 4251539601497 |
| Aquastop: | ano |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | F |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Hloubka: | 50 cm |
| Hlučnost: | 49 dB |
| Indikátor nedostatku leštidla: | ano |
| Indikátor nedostatku soli: | ano |
| Napětí: | 220 - 240V |
| Odložení startu: | až 24 hodin |
| Počet jídelních sad: | 6 |
| Počet programů: | 6 |
| Spotřeba el. energie za 100 cyklů: | 62 kWh |
| Spotřeba vody: | 6,5 l / 1 cyklus |
| Šířka: | 55 cm |
| Typ: | volně stojící |
| Výška: | 43,8 cm |
| Způsob ovládaní: | tlačítka |
| Způsob umístění: | volně stojící |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
