LORD R12 2.GN
Detailní popis produktu
Kombinovaná chladnička LORD R12 Vybavte vaši domácnost chladničkou LORD R12 v energetické třídě E (do 30. 6. 2021 odpovídalo zhruba třídě A++ ) v bílém provedení. Potěší i svými mnohými přednostmi. Mezi ty základní patří velký vnitřní prostor 190 litrů, kdy chladnička je 176 l a mrazák 14 l. Během jednoho roku spotřebuje lednice 143 kWh elektrické energie.
Sháníte-li tedy lednici s mrazákem s velkým úložným prostorem, který je díky funkci automatického odmrazování u chladničky zcela zproštěn o nutnost často odmrazovat. Přítomnost vnitřního LED osvětlení vám zaručí vždy dokonalý přehled nad uloženými potravinami. Skvělým faktem je i možnost volby směru otevírání dvířek. Uložit přehledně velký nákup může být problém. V chladničce LORD R12 však máte možnost uspořádání polic, jak zrovna potřebujete.
Technické informace o ledničce LORD R12 Typ Jednodveřová lednička s mrazákem Způsob umístění Volně stojící spotřebič Roční spotřeba energie 143 kWh/rok Energetická třída E Původní energetická třída (do 30. 6. 2021) A++
Užitný objem celkem 190 l Užitný objem chladnička 176 l Užitný objem mrazák 14 l
Hlučnost C 39 dB Klimatická třída N-ST (+16°C až +38°C)
Teplotních zón 1 Počet chladících okruhů 1
Barva a materiál dveří bílá Barva a materiál boků bílá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 85cm-170 cm |
|---|---|
| EAN: | 4251539602890 |
| Displej: | ne |
| Doba skladování při výpadku: | 6,5 hodiny |
| Energetická třída: | E |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Hloubka: | 57 cm |
| Hlučnost: | 39 dB |
| Chladivo: | R600a - isobutan |
| Klimatická třída: | N-ST ( 16 °C až 38 °C) |
| Madlo: | ergonomické |
| Materiál poliček chladicí části: | bezpečnostní sklo |
| Napětí: | 220 - 240V |
| Objem: | 190 l |
| Objem chladicí části: | 176 l |
| Objem mrazicí části: | 14 l |
| Osvětlení chladicí části: | LED |
| Počet dveřních poliček: | 3 |
| Počet kompresorů: | 1 |
| Počet polic chladicí části: | 4 |
| Počet výškově nastavitelných polic: | 3 |
| Polička na lahve: | ne |
| Spotřeba el. energie za rok: | 143 kWh |
| Spotřeba energie za 24h: | 0,39 kWh |
| Systém chlazení -chladnička: | statický |
| Systém chlazení -mraznička: | statický |
| Šířka: | 55 cm |
| Třída hlučnosti: | C |
| Typ: | volně stojící |
| Ukazatel teploty: | ne |
| Umístění mrazničky: | uvnitř |
| Umístění ovládání: | uvnitř |
| Umístění pantů dveří: | vpravo (lze zaměnit) |
| Výška: | 123,5 cm |
| Zmrazovací kapacita za 24h: | 2 kg |
| Způsob odmrazovaní chladicí části: | automatický |
| Způsob odmrazovani mrazící části: | manuální |
| Způsob ovládaní: | tlačítka |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
