Rychlovarná konvice s regulací teploty Leny B-4647
Detailní popis produktu
Popis:
- objem 1,7 litrů
- nerezové provedení
- regulace teploty varu od 50-100 °C
- barevná regulace teploty
- bezpečností systém STRIX
- příkon 2200W
- ukazatel hladiny vody
- ochrana proti přehřátí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektro |
|---|---|
| EAN: | 8595022046478 |
| EAN: | 8595022046478 |
| Hloubka: | 17,50 cm |
| Hmotnost: | 1,27 kg |
| Model: | B-4647 |
| PHE: | 1 Kč |
| Prodejní cena: | 1075 Kč |
| Sklad dodavatele: | 9 ks |
| Šířka: | 23,00 cm |
| Typ produktu: | Rychlovarná konvice |
| Výška: | 26,50 cm |
| Značka: | Bravo |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
