Tyčový vysavač 2v1 Tuuli Plus B-4966
Detailní popis produktu
Popis:
- akumulátorový provoz
- typ provedení 2v1
- kombinace ručního a tyčového vysavače
- elektrický Turbo kartáč s LED osvětlením, štěrbinová hubice
- sklopná rukojeť
- elegantní design
- 2 rychlosti
- akumulátor 29,6 V Lion - ion
- délka provozu - vysoké otáčky: 15-20 minut
- délka provozu - nizké otáčky : 40-45 minut
- HEPA filtr
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Malé spotřebiče |
|---|---|
| EAN: | 8595022049660 |
| Barva: | Černo stříbrná |
| Hloubka: | 0,00 cm |
| Hmotnost: | 8,30 kg |
| Model: | B-4966 |
| Recyklační poplatek: | 3 Kč |
| Šířka: | 0,00 cm |
| Výrobce: | Bravo |
| Výška: | 0,00 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
