Vysoušeč vlasů Lora B-4323
Detailní popis produktu
Pokud si chcete upravovat vlasy bez kadeřníka, potom doporučuji zakoupit tento výrobek. Tento vysoušeč vlasů má 2 stupně teploty a tlačítko studeného vzduchu. Velký vysoušeč s velkou funkční nabídkou: volba intenzity průtoku vzduchu a teplotní přepínač jsou na sobě nezávislé. Je vybaven také funkcí Cool.
Popis :
- dva stupně chodu
- tři stupně teploty
- tlačítko studeného vzduchu
- tvarovací koncovka
- příslušenství (difuzér)
- závěsné poutko
- příkon 1800-2000 W
Návod k výrobku můžete stáhnout zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Malé spotřebiče |
|---|---|
| EAN: | 8595022049738 |
| Barva: | fialová |
| Hloubka: | 10,00 cm |
| Hmotnost: | 0,93 kg |
| Model: | B-4323 |
| Recyklační poplatek: | 1 Kč |
| Šířka: | 25,60 cm |
| Výrobce: | Bravo |
| Výška: | 28,70 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
