Žehlička ETA Tiara II 2269 90000 zelená
Detailní popis produktu
Žehlička ETA Tiara II 2269 90000 zelená je napařovací žehlička pro běžné domácí žehlení. Nabízí rychlé nahřátí, keramickou žehlicí plochu, parní ráz a praktické funkce jako svislé napařování, DRIP STOP, odvápnění a samočištění.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektro |
|---|---|
| EAN: | 8590393259007 |
| Délka kabelu: | 2 m |
| Drip stop: | ano |
| Kód produktu: | ETA226990000 |
| Objem nádržky: | 450 ml |
| Parní ráz: | 120 g/min |
| Příkon: | 2200 W |
| Svislé napařování: | ano |
| Typ: | napařovací žehlička |
| Variabilní pára: | 0–40 g/min |
| Výrobce: | ETA |
| Žehlicí plocha: | keramická |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
