Žehlička ETA Tiara II 3269 90000 černá
Detailní popis produktu
Žehlička ETA Tiara II 3269 90000 černá je napařovací žehlička pro běžné domácí žehlení. Nabízí rychlé nahřátí, keramickou žehlicí plochu, parní ráz a praktické funkce jako svislé napařování, DRIP STOP, odvápnění a samočištění.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Malé spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590393289523 |
| Délka kabelu: | 2 m |
| Drip stop: | ano |
| Kód produktu: | ETA326990000 |
| Objem nádržky: | 450 ml |
| Parní ráz: | 120 g/min |
| Příkon: | 2200 W |
| Svislé napařování: | ano |
| Typ: | napařovací žehlička |
| Variabilní pára: | 0–40 g/min |
| Výrobce: | ETA |
| Žehlicí plocha: | keramická |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
