Prodejna otevřena PO-PÁ 8-17 hod, e-shop NONSTOP :)

Aqualogis Al-Blue kompatibilní s Jura Claris Blue

RYCHLÉ DORUČENÍ
1 hodnocení
Značka: AQUALOGIS
ZDARMAZDARMA
Aqualogis Al-Blue kompatibilní s Jura Claris Blue
199 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filtr do kávovaru AQUALOGIS AL-BLUE kompatibilní JURA CLARIS BLUE 1ks


Filtr Jura Claris BLUE účinně změkčuje vodu, absorbuje nežádoucí látky a chrání kávovar před vodním kamenem. Snadné a rychlé použití pro perfektní kávu. Kvalitní voda je rozhodující pro chuť připravované kávy, neboť káva je z 98% voda. Je-li voda príliš tvrdá, nedosáhneme plné aróma espresso kávy. Voda také obsahuje chlór, často jsou v ní stopy těžkých kovů a jiných nežádoucích látek. Usazeniny z vodního kamene zkracují životnost Vašeho kávovaru. Filtr CLARIS, umístěný přímo ve vodní nádržce absorbuje veškeré škodlivé nežádoucí látky, zatímco důležité fluoridy zůstávají zachovány. Filtrová patrona Claris je naplněná organickým materiálem - bez chemických přísad.

Díky filtrům CLARIS není třeba odvápňovat

Při ohřívání vody dochází k usazování vodního kamene, což zpomaluje proces ohřevu, zvyšuje náklady na energii a z dlouhodobého hlediska může způsobit poruchu kávovaru. Vodní kámen nepříznivě ovlivňuje i kvalitu samotné kávy. Větší množství uhličitanu vápenatého dodává nápoji nepříjemnou pachuť a ubírá na síle aroma kávy. Filtr CLARIS poskytuje optimální ochranu proti usazování vodního kamene. Pokud tedy používáte do Vašeho kávovaru filtry CLARIS, nemusíte kávovar odvápňovat.

Filtr CLARIS BLUE použití

Claris filter je účinný pro 50 litrů vody (cca 350 káv), nebo 2 měsíce. Jeho výměna je velmi rychlá a jednoduchá. Nepoužívejte filtr v kávovaru déle, nejpozději po 2 měsících jej vyměňte. V opačném případě by hrozilo zanesení kávovaru vodním kamenem. Údaj, jaký typ filtru použít pro Váš kávovar, naleznete na patici nádobky na vodu. Navíc patice pro filtr CLARIS BLUE je zbarvena modře.

Vlastnosti:

- V balení 1ks
- Doporučená výměna po 2 měsících
- Kompatibilní s JURA CLARIS BLUE

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtry do kávovarů
Záruka: 2 roky
×