Vysoké ceny pohonných hmot neovlivní prozatím nabídku "doprava zdarma".

PlayStation 5 + FIFA 23 + Gran Turismo 7

Novinka BLACK FRIDAY
1 hodnocení
Značka: PlayStation
ZDARMAZDARMA
product 5250901
18 999 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.12.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Klíčové vlastnosti:

 

  • Herní konzole
  • Ovladač DualSense s podporou haptické odezvy
  • Kompatibilita s technologií HDR, díky které budete mít ty nejživější barvy
  • Podporuje výstup 8K a 4K
  • Technologie Ray Tracing, která zajišťuje novou úroveň realistického zpracování
  • Snímková frekvence až 120 fps díky podpoře frekvence 120 Hz v rozlišení 4K
  • Optická mechanika pro přehrávání Blu-ray disků
  • V balení hra FIFA 23

 

 

 

Přivítejte interaktivní zážitky nové generace v rozlišení 4K a snímkové frekvenci až 120 fps na konzoli PlayStation 5. S výkonným hardwarem firmy AMD, inovativním ovladačem DualSense s haptickou odezvou, podporou maximálního rozlišení až 8K a exkluzivními tituly, které vás vtáhnou do světů daleko za hranice vaší představivosti. Revoluce v hraní začíná na PlayStation 5.

 

 

Extrémní výkon moderního hardware

 

Konzole PlayStation 5 přináší dechberoucí výkon díky speciálnímu osmijádrovému procesoru AMD Zen 2 v kombinaci se špičkovou grafikou AMD RDNA 2 a superrychlým SSD o kapacitě 825 GB, které výrazně zrychlí načítání her i pozic – načítání her je oproti PS4 o polovinu rychlejší. Stejně tak se můžete těšit na superrychlý start samotné konzole i mnohem plynulejší hraní. Přenosové rychlosti 5,5 GB/s a po kompresi neuvěřitelných 9 GB/s mluví samy za sebe. Nově PlayStation dokáže mnohem víc a poznáte to v každé hře! Užít si navíc můžete i oblíbené tituly pro PS4 díky zpětně kompatibilitě.

 

Sony PlayStation 5 + Horizon Forbidden West

 


 

 

Technologie pokročilého nasvícení scény Ray Tracing

 

Každý paprsek světla je nasimulován zvlášť. Díky tomu zažijete novou úroveň realistického zpracování, ve kterém vás čekají naprosto dokonalé stíny a odrazy. Napomáhá tomu také hraní v rozlišení 4K s až 120 snímky za vteřinu (konzole je kompatibilní s TV vybavenými 8K rozlišením) nebo technologie HDR pro ještě působivější barvy. Volit přitom můžete ze dvou režimů: Performance a Resolution. Zatímco Performance se soustředí na vyšší FPS s vypnutými speciálními funkcemi, v Resolution naplno oceníte pokročilé grafické možnosti nejnovějších titulů.

 

Sony PlayStation 5 + Horizon Forbidden West

 


 

 

 

Ovladač, který vás vtáhne do děje

 

Konzole vás dokonale vtáhne do děje nejen díky obrovskému výkonu, ale i zásluhou revolučního ovladače DualSense s vylepšenou ergonomií a vzrušujícími funkcemi, jako je výrazně vylepšená haptická odezva, adaptivní spouště, napodobující interakci s předměty ve hře, integrovaný mikrofon a spousta dalších.

 

Sony PlayStation 5 + Horizon Forbidden West

 


 

 

 

Sony PlayStation 5 + Horizon Forbidden West

 

Haptická odezva

 

Prostřednictvím technologie hmatové odezvy využívající duální pohon místo vibračních motůrků u PS4 ovladač DualSense poskytuje v podporovaných hrách dynamickou smyslovou zpětnou vazbu, díky níž vás ještě více vtáhne do děje. Pouhým dotykem totiž rozpoznáte, zda právě plavete, běžíte nebo třeba intenzivně brzdíte v oblíbené závodní hře.

 

 

 

Sony PlayStation 5 + Horizon Forbidden West

 

Adaptivní spouště

 

Realistickému zážitku napomáhají také adaptivní spouště s dynamickým odporem. Ty dokážou velmi reálně simulovat odpor jakožto dopad aktivity ve hře – například při natahování tětivy luku, rozbíjení předmětů i při obyčejné chůzi naproti větru.

 

 

 


 

 

Zázemí pro efektivní komunikaci s vašimi spoluhráči

 

Udržujte čilou konverzaci s ostatními členy vašeho týmu, nebo poznejte nové přátele v rozsáhlém ekosystému platformy PlayStation. Využijte služeb důmyslného vestavěného mikrofonu ovladače DualSense, nebo se plně soustřeďte na hru pomocí dedikovaného tlačítka ztlumení.

 

Sony PlayStation 5 + Horizon Forbidden West

 


 

 

Zachyťte své nejmilovanější okamžiky

 

Stiskněte jediné tlačítko a zaznamenejte video z hraní nebo jej sdílejte s ostatními hráči či fanoušky ve službě PlayStation Network nebo na sociálních sítích. S pokročilou integrací do oblíbených her nebylo vytvoření komunity oddaných sledujících nikdy snazší.

 

Sony PlayStation 5 + Horizon Forbidden West

 


 

 

Ponořte se do vzrušujících zážitků nové generace

 

Užijte si tituly, které denně fascinují miliony hráčů po celém světě – ať už jde o hry série Horizon, Ratchet & Clank, Gran Turismo, Marvel's Spider-Man a spoustu dalších – díky novým, inovativním funkcím budete moci prožít každou akční scénu plnou výbuchů či emotivní rozhovory hlavních aktérů ještě intenzivněji a v dechberoucím zpracování.

 

Sony PlayStation 5 + Horizon Forbidden West

 


 

 

Podpora prostorového zvuku s Tempest 3D AudioTech

 

Do hry vás naprosto vtáhne i zvuk prostřednictvím technologie Tempest 3D AudioTech a kompatibilních sluchátek. Podporované hry vás totiž právě díky ní obklopí zvukem, který působí tak, že přichází ze všech stran.

 

Sony PlayStation 5 + Horizon Forbidden West

 


 

 

FIFA 23

 

V balení na vás kromě konzole čeká i hra FIFA 23. Vyběhněte na travnatá hřiště celého světa a ukažte všem, jak se nejoblíbenější míčová hra hraje. Čeká na vás pořádná porce změn, a to především v hratelnosti díky několika zcela přepracovaným mechanikám a reálné fyzice míče, která se inspirovala v datech z reálného světa. Bere v úvahu i takové drobnosti, jako jsou odpor či tření vzduchu, takže přihrávky, střely, hlavičky a výkopy budou odpovídat svým skutečným předlohám. Kromě režimu Kariéra pro jednoho hráče se samozřejmě vrací i online režimy včetně oblíbeného FIFA Ultimate Team, jenž vám umožní vybudovat si vysněné družstvo a poměřit síly s ostatními hráči. Vybírejte z tisíců fotbalistů a bezpočtu způsobů, jakými si upravit klub na hřišti i mimo něj. Čekají na vás mnohé režimy – od sólového hraní Squad Battles, přes kooperativní zápasy, Online či Division Rivals, až po zápolení s těmi nejlepšími v ultimátním FUT Champions.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní konzole
Záruka: 2 roky
×