Prodejna otevřena PO-PÁ 8-17 hod, e-shop NONSTOP :)

VIVAX CDR-0816B

Neohodnoceno
Značka: Vivax
8 990 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

VIVAX sušička CDR-0816B jemně a rychle suší prádlo. Díky své velké nosnosti 8 kg je ideální pro velké rodiny.


Kromě 16 sušicích programů nabízí tato sušička řadu možností sušení, aby se sušení co nejlépe přizpůsobilo typu prádla.


Sušička má programy pro sušení bavlněného, vlněného, syntetického nebo džínového oblečení a jsou zde další programy, jako je funkce proti mačkání, intenzita sušení (připravená k žehlení, osvěžení oblečení nebo sušení pro přímé uložení prádla ve skříni) a volba délky doby sušení. Sušení může být zpožděno s časovým posunem až 24 hodin.


OVLÁDACÍ PANEL sušičky VIVAX CDR-0816B má centrálně umístěný otočný knoflík pro výběr programu a velkou obrazovku - spustí proces sušení v pouhých třech jednoduchých krocích: bubnová sušička je zapnuta, program je vybrán a start je stisknut.

 
Obarvit Bílý
Materiál Lakovaný kov
Další klávesy Drydelay, nastavení doby trvání rychlých programů, intenzita sušení, anti-mačkání, zapnutí/vypnutí, start/break
Nosnost (kg) 8
Programy Bavlna extra, bavlna standardní sušení, žehlička, jemná, smíšené prádlo, syntetika extra sušení, syntetika standardní sušení, vlna, rychlé osvěžení, studené osvěžení, rychlé sušení s topením, džínovina, ložní prádlo, sportovní oblečení, trička, program pro ukládání oblíbených nastavení (My Cycle)
Typ sušičky Kondenzační
Obrazovka LED
Zdroj proudu 220-240 V AC

Doplňkové parametry

Kategorie: Sušičky prádla
Záruka: 2 roky
×