Prodejna otevřena PO-PÁ 8-17 hod, e-shop NONSTOP :)

VIVAX WDF-1408D616BS

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Vivax
ZDARMAZDARMA
WDF 1408D616BS P 1 760x760
11 990 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pračka VIVAX se sušičkou WDF-1408D616BS je ideální pro úsporu místa v menších bytech a bytech.
S 16 programy, 1400 otáčkami odstřeďování a kapacitou 8 kg prádla / 6 kg pro sušení umožňuje různé kombinace praní a sušení v závislosti na potřebách.
Pračka se sušičkou má 10 mycích programů a 6 sušicích programů, z nichž 2 programy automaticky perou a suší prádlo.
Program Quick Wash 15 min zabraňuje dlouhému praní, což vede k úspoře energie u krátkodobého nebo méně znečištěného oblečení. Tato pračka má také ultrakrátký program "A Hour W/D", který umožňuje praní a sušení prádla za pouhou 1 hodinu.
Technologie pračky VIVAX se sušičkou WDF-1408D616BS zajišťuje nejlepší praní a sušení pro každý typ tkaniny a zajišťuje optimální kombinaci teploty, otáček bubnu a doby cyklu praní nebo sušení. Prostřednictvím velké LCD obrazovky lze nastavit rychlost odstřeďování a teplotu praní pro každý prací program, nastavit intenzitu sušení (připraveno k žehlení, osvěžení oblečení nebo sušení pro přímé uložení prádla ve skříni). Praní a sušení prádla může probíhat s časovým posunem až 24 hodin. Ovládací panel má centrálně umístěný otočný knoflík pro výběr programu a velkou obrazovku - spustí proces praní nebo sušení v pouhých třech jednoduchých krocích.

 
Obarvit Bílý
Materiál Lakovaný kov
Další klávesy Zpoždění začátku praní, nastavení teploty, nastavení rychlosti odstřeďování, pevnost sušení, zapnutí / vypnutí, spuštění / přerušení
Nosnost (kg) 8
Kapacita sušení (kg) 6
Mycí programy Rychlé praní 15", citlivé 20°C, praní sportovního oblečení, džínovina, vlna, ECO 40-60°C, intenzivní, pouze odstředivka, oplach a odstředitelka, oblíbený program (My Cycle)
Sušicí programy pouze sušení, praní a sušení, sušení smíšeného oblečení, sušení syntetiky, sušení bavlny, praní a sušení za 1h
Plomba Fronta
Úzký (tenký) model  ano
Typ sušičky Kondenzační
Obrazovka LED
Zdroj proudu 220-240 V AC

Doplňkové parametry

Kategorie: Pračky se sušičkou
Záruka: 2 roky
×